Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusztabletta. Véleményed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusztabletta. Véleményed róla? Használnád?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 12:31
1 2
 11/16 Nitókrisz válasza:

Igaz, hogy a topic regi, de mivel sajnos ebben a helyzetben vagyok ezert szolok hozza.


NEM mindenki donthet arrol, hogy akarja-e vagy sem, hogy abortuszra kenyszeruljon, ezert senki ne itelkezzen masrol, ha nem tudja a korulmenyeit! Akartam gyereket es orultem a terhessegemnek, de a pici elhalt mar az otodik hetben. Az abortusz megindult magatol, verzek, de meg nem jott ki minden. Akkor most haljak meg?! Egyertelmu, hogy ilyen esetben az orvosok a muvi befejezest alkalmazzak, miutan meggyozodtek rola, hogy a magzat nem el.


Es nem ertem, hogy Magyarorszagon miert szorakoznak ezzel, senki nem fogja illegalisan beszerezni, ha van legalis megoldas ra es mondja mar meg valaki, hogy a vegeredmenyt tekintve mi a kulonbseg a kuret, vagy a tabletta kozott? Arra ne hivatkozzanak, hogy tobb lenne az abortusz ezert nem vezetik be, mert ez egy irdatlan nagy hulyeseg.

2013. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért nem csinálják, mert az egyházak ezzel is nyomást akarnak gyakorolni a nőkre, hogy tartsák meg a gyereküket.

Sajnos még - vagy ismét - ekkora hatalma van az egyházaknak nálunk.

2013. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az abortusz és az egészségügyi kaparás nem ugyanaz kedves utolsó előtti válaszoló.
2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nitókrisz válasza:
En tisztaban vagyok vele :) csak azok nem, akik azonnal tamadjak azokat, akik erre kenyszerulnek, gondolkodas nelkul, ezert irtam le a velemenyem. Meg azert, mert szerintem elvben nincs kulonbseg a mutetes abortusz es a gyogyszeres kozott, az eredmeny ugyanaz, ezert nem ertem miert kell arra hivatkozni, hogy tobb lenne az abortuszra meno nok szama.
2013. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az eredmény ugyanaz, de a műtét sokkal nehezebb és megalázóbb.

Ezért harcolnak sokan azért, hogy ne legyen gyógyszer: mert úgy gondolják, hogy akkor sok nő félelmében nem vállalja majd az abortuszt.

2013. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az abortusz megindult magatol, verzek, de meg nem jott ki minden. Akkor most haljak meg?!"

A katolikus egyház szerint igen.

Ilyen eset volt most azt hiszem, Írországban. Emiatt halt meg egy nő.


"Egyertelmu, hogy ilyen esetben az orvosok a muvi befejezest alkalmazzak"

Ki is átkozták őket az egyházból (ez meg egy másik eset volt, amikor elvégezték).

2013. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!