Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit paranoiás vagyok mostanában. 20 napja volt az aktus,megjött az 1hetes vérzésem is,de olvastam hogy ez terhesség alatt is lehet.Ma viszont legalább 5x mentem pisilni eddig,amikor kb napi 3x szoktam..tudom h ez felfázás is lehet de mindjárt a terhességre gondolok.. szerdán csináltam egy 10es erősségű tesztet(amazon), negatív lett.teljesen feleslegesen aggódom?
2012. máj. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy gondolom felesleges ennyiből arra gondolni hogy terhes vagy!:)Miért lenne felfázás? Nem baj hogy 3 helyett 5-ször pisilsz.
2012. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek? Gondolom a válasz igen, emellett menstruálsz, és még tesztet is csináltál. Szóval igen, feleslegesen aggódsz.
2012. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,csak sok teszt mutathat negatívat pozitív helyett,azért nem vagyok benne biztos.:D De akkor megnyugszom! köszönöm a gyors válaszokat!:) ja és védekeztünk! :)
2012. máj. 18. 16:57
 4/8 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam,hogy rángatózást éreztem bal oldalon lent,ez verte ki a biztosítékot...:D meg egy pici szúrást.. :/
2012. máj. 18. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, mire gondoltál mi az a rángatózás?
2012. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehet főleg nem 20naposan,mivel ilynekor kb gombostűjenysi méretű sem,csak a folyamat elindulásának jeleként értelmeztem,De tudom ,hogy nem lehetne lehetséges.mondom,paranoia!:)
2012. máj. 18. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szépen, nem vagy terhes :)


Ennyi idő után még az első tünetek (mellfeszülés, reggeli rosszullét) sem jelentkeznének, pláne nem éreznéd a mozgolódást a hasadban. Lehet, hogy felfáztál, vagy több folyadékot ittál mint amennyit szoktál, ezért mentél többször pisilni. No para :)

2012. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden menstruációdnál így stresszelsz? Őszintén sajnálom, hogy nem tudod élvezni a szexet. Közben nem szoktál arra gondolni, hogy úristen teherbe ne essek?!


Komolyan mondom, higgadj le. Ha védekeztek és megjön, akkor nincs gáz. Ha meg akarod magad nyugtatni, akkor néha csinálj egy tesztet, mondjuk 3-4 havonta. De teljesen felesleges paráznod ha védekeztek, megjött és még a teszt is negatív lett.

2012. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!