Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Késeltettem a menzeszemet. Az első levelet végigszedtem, majd utána rögtön folytattam a másikkal..a hét napos szünetben is szexeltünk(gumi nélkül)..ma kéne megjönnie,de még nem jött..akkor is védve voltam nem, szóval nem lehetek terhes.

2012. máj. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, lehet ez a gond. :)
2012. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
baromira nem 16 éves vagyok, hanem 19 ...
2012. máj. 17. 18:38
 3/9 A kérdező kommentje:
ja a :)-t lehagytam a végéről.
2012. máj. 17. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, pont volt szerintem egy hasonló kérdés még vagy pár napja, 16 évestől.
2012. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de az nem én voltam. =) v nekem is hasonló problémám van mint neki..cs 3 évvel öregebb fejjel.
2012. máj. 17. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
7 napos szünet akkor nem volt....védve voltál mindenképpen.
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy értem h ami most van szünet..amíg el nem kezdtem a következőt..szóval a két levél utáni szünet. (bocsi,csak nem szoktam késeltetni és ezért nem vagyok a dolgokban 100%ig biztos.)
2012. máj. 17. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hagytál ki egy szemet se, nem hánytál, nem ment a hasad, akkor 0,005 % az esélye, hogy teherbe ess (a számadat onnan jön, hogy 1000 nőből 5 esik teherbe fogamzásgátló rendes szedése mellett 1 év alatt).


Nyugi, nagyon kicsi az esély. ;)

A késleltetés miatt előfordulhat, hogy máshogy jön meg.

2012. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megjött végül,csak órákkal később, mint szokott,és ezért ijedtem meg :)
2012. máj. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!