Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fog. Gátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fog. Gátló módszerek vannak lányoknak a tabin kívül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nem tudok gyógyszert szedni, teljesen elmegy a kedvem a szextől tőle...


a gumit nem szeretjük, ezért érdekelne még pár megoldás


elmegyek majd dokihoz is, de szeretnél előtte tájékozódni, ki mit használ, és hatékony-e?


2012. máj. 12. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy mennyire nem szeretnél még gyereket, és hogy szültél-e már.

Ha megbízható módszer kell, akkor a tabin és az óvszeren kívül inkább csak a kombinált megoldások maradnak.

Pl. használhattok spermicidet megszakítással együtt, vagy pesszárumot spermiciddel együtt.

Ha szültél már, akkor szóba jöhet a spirál is.

Hormonos megoldások közül még van a hüvelygyűrű, de vszínűleg az is libidócsökkenést okozna, ha a tabival gond volt.


Ha nem annyira nagy baj a baba, akkor megszakítás, naptármódszer.

2012. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és babát majd csak 3-4 év múlva tervezünk, szülni nem szültem még...
2012. máj. 12. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor marad a első két variáció.

A spermicidet patikában vény nélkül lehet kapni, többféle kiszerelésben. Tabletta, kúp, krém formájában kapható.

A pesszárium macerásabb, azt csak külföldről lehet rendelni.

2012. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hüvelygyűrű. Hormonális, de sokkal kevesebb hormont tartalmaz, mint a tabi, ettől tuti, hogy megmarad ugyanúgy a vágyad.
2012. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvostól hallottam,hogy hüvely gyűrűt nem raknak fel olyan nőnek, aki még nem szült. EU-s követelmények miatt.
2012. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%-os: Az a spirál. Kicsit kevered a szezont a fazonnal.
2012. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!