Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki symiciát? Lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki symiciát? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

nálatok nem volt olyan mellékhatása, hogy nem volt kedveted a szexhez? nálam van.

ha van itt olyan, aki szedi és jó neki, szívesen megválok egy teljes, és egy részleges levéllel (7 szem hiányzik), ez arra még jó, ha ki akarod tolni, akkor be tudsz venni pár szemet


szóval ha van, akinek bevált, szóljon.


esetleg tipp, milyen másikat érdemes szedni, aminek nincsenek ilyen mellékhatásai?

vagy mi az az összetevő, ami ezt okozza?


2012. máj. 12. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden tabletta mellékhatása lehet, nem csak ezé a gyógyszeré. Ha nálad ez jelentkezett, akkor nagy vszínűséggel a többi tablettánál is fog.

Próbálgathatsz másik fajtát, de nem vszínű, hogy lesz eredménye.

2012. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ettől tartottam, köszi azért :S
2012. máj. 12. 12:09
 3/3 anonim válasza:
Én Symiciát szedek, és abszolút nem tapasztaltam olyan mellékhatást, hogy kevésbé kívánnám a szexet! Sőt.... :o) Szerintem ez egyén-függő, mint minden gyógyszer, valakinek ez válik be, valakinek az.
2012. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!