Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mondjam neki hogy felesbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki hogy felesbe fizessük a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Már régóta szedem a fogamzásgátlót, a páromnak mondtam hogy csináljuk óvszerrel (ő még nem csinálta így sose)hogy végülis megszokja mert majd szünetet kell tartanom.

De nem akarta, azt mondta felesleges, mert rossz érzés.Akkor kezdtem el úgy érezni hogy akkor csak én teszek az ügy érdekében. 3 havonta megveszem a 6500Ft-os gyógyszert, járok vérvételre stb... ő meg csak élvezi. És ha abba kell hagynom mi lesz? Nem akar máshogy védekezni? Akkor is én veszek mást?

Így gondoltam csak meg kéne kérnem hogy akkor felezzünk legalább. A csomag óvszert is én vettem, hogy legyen tartalékba ha pl nem lenne pénzem időben kiváltani egy 3havi adagot vagy bármi.

Szerintetek? Megkérjem?



2012. máj. 8. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondani kell neki, már régen rossz.... Lehet, előbb is mehettek volna a finom célozgatások, hogy beszállhatna, mert úgy tűnik, azért vette a lapot.
2012. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tisztáztátok a dolgot ez a legkevesebb amit az adott helyzetben elvárhatsz tőle.
2012. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!