Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mondjam neki hogy felesbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki hogy felesbe fizessük a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Már régóta szedem a fogamzásgátlót, a páromnak mondtam hogy csináljuk óvszerrel (ő még nem csinálta így sose)hogy végülis megszokja mert majd szünetet kell tartanom.

De nem akarta, azt mondta felesleges, mert rossz érzés.Akkor kezdtem el úgy érezni hogy akkor csak én teszek az ügy érdekében. 3 havonta megveszem a 6500Ft-os gyógyszert, járok vérvételre stb... ő meg csak élvezi. És ha abba kell hagynom mi lesz? Nem akar máshogy védekezni? Akkor is én veszek mást?

Így gondoltam csak meg kéne kérnem hogy akkor felezzünk legalább. A csomag óvszert is én vettem, hogy legyen tartalékba ha pl nem lenne pénzem időben kiváltani egy 3havi adagot vagy bármi.

Szerintetek? Megkérjem?



2012. máj. 8. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérd meg, jogos amit kérsz!

Vagy mondd meg neki, hogy nincs szex csak gumival.

2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neki mondd el ezeket! nem értem milyen párkapcsolatban élnek azok, akik ezeket a kérdéseket nem a másik félnek vetik fel?!
2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Én is nő vagyok, és még sosem jutott eszembe, hogy bármelyik pasim beszálljon a fogamzásgátlóm finanszírozásába. Nem az az összeg, amit feltétlenül meg kellene osztani.
2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
fizesse ki az egészet vagy húzzon gumit. ennyi. vagy lapát.
2012. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak add neki oda a receptet, hogy váltsa ki. Normális kapcsolatban ez nem okozhat gondot...

27/f

2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból már az elejétől felesben kellene fizetni az ilyen dolgokat, akár óvszerről, akár tablettáról van szó.

Azért a 6000 Ft nem kis összeg, pláne ha tanul az ember, és mellette nincs állandó keresete...Szerintem hatalmas bunkóság bármelyik fél részéről, ha nem ajánlja fel magától, hogy beszáll a költségekbe. Végül is az élvezet is közös jobb esetben.

23/N

2012. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont most beszéltem vele telefonom, és említettem hogy anyuméknál voltam (minden hónapban megyek hozzájuk és adok pénzt is, ahol lehet támogatom őket valamilyen szinten) és említettem hogy a számlán maradt pénzem gyógyszerre fog elmenni és felajánlotta hogy beszálljon-e.

Jókor jó helyen:) ahogy mondani szokás:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 8. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Cicám, ha ezt te eltűröd, akkor meg is érdemled.

Mikor összejöttem barátommal mondtam neki, hogy nem szedek fogamzásgátlót, mert nem szeretnék. Mondta, hogy jó de allergiás a gumira. :D Hát három hónapig nem különösebben volt nemi életünk, mert a speckó gumik elég drágák, és úgy sem volt az igazi.

Ezalatt annyi történt, hogy a kedvemért elment HIV szűrésre - ha már gumi nélkül kell - plusz ugye várni kellett, amíg elkezdtem szedni a gyógyszert. Barátom végig mondta, hogy ő vár, ha csak ilyen nyögvenyelősen tudunk, akkor így. Pedig ő aztán szexcentrikus, és nagyon fontos neki.

De az ilyen paliktól én hülyét kapok, hogy sírva fújtat a gumi láttán, majd elvárja, hogy szedjél TE hormonokat, mindezt halál természetesen, mintha amúgy tök egészséges lenne, meg ugyan mi bajod lehetne már tőled, amibe még pénzzel sem száll bele, mert ugye te szeded. Na ahha, büdös sz.rt...

Én az egyenlőség híve vagyok, ha mindent fizetünk felesbe, akkor a gyógyszert is. Nem csak én nem akarok gyereket, plusz én viselem el ennek a fosnak a mellékhatásait.

2012. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Jajj, bocs nem láttam az utolsó kommentet.:D
2012. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"ő még nem csinálta így sose"

"De nem akarta, azt mondta felesleges, mert rossz érzés"


K.vára tudhatja mennyire rossz érzés gumiban, ha még sosem próbálta...

2012. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!