Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 3/4 órával később vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3/4 órával később vettem be a gyógyszert az baj? Attól még védett vagyok?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, de csak 1 hete szedem a gyógyszert így nem tudom. Köszi!
2012. máj. 6. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, védett vagy.

De nem értem ezt miért nem kérdezted meg az orvostól, mikor felírattad.

2012. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy két hétig ajánlatos a kiegészítő védekezés az első levélnél...
2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom miért nem kérdeztem meg, valahogy ez kiment a fejemből. (A doki azt mondta már rögtön lehet védekezés nélkül, de én azért betartottam a gyógyszer által írt 1 hetet)
2012. máj. 6. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hete szeded akkor még alapból nem vagy védett.
2012. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma már 1 hetet kell várni?A páromnak 1 hónapot mondtak.
2012. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én azt mondom amit a doki mondott, ő még kevesebbet is mondott, mint ami a gyógyszerre van írva...
2012. máj. 6. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Na azért kérdeztem.Nekünk alapból 1 hónapot mondott a doki,igaz az pár évvel ezelőtt volt.De mit tovább védekeztünk még mellette,talán 2 hónapig.Szerencsére én is és a párom is elővigyázatos ilyen téren.Az a biztos.
2012. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaj ne ijesztgessetek már!:S Akkor miért mond ilyet a doki és miért csak 1 hetet írnak rá ha 1 hónapot kell várni??!:S
2012. máj. 6. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetés, ezek a tények:) Tényleg mindenki mást mond, az ismerősök, a doki, a betegtájékoztató... Én a dokira hallgattam, aki 1 hónapot mondott, de ha 1 napot mond, akkor is kivárom az 1 hónapot, azon a 3 héten már semmi nem múlik, ha már addig kibírtam gyógyszer nélkül. Te tudod, mekkora kockázatot vállalsz be... Sokkal nagyobb gond lehet (de csak lehet, nem biztos, hogy lesz is) abból, ha nem alkalmazol kieg.védekezést az elején, mint abból, hogy csúszol 1-2 órát.
2012. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A régi tabiknál kellett kivárni az 1 hónapot.
2012. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!