Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehet valaki terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés

Szex elkezdése (már az előjáték után értve.) után kb 5perccel kiszakadt a gumi, de előtte nem élvezett el a srác, semmi, egyből észrevették, és ki is vette, nem is folytatták.

Így sperma nélkül egy kétszer, két milliméteres lyuk volt a gumin körülbelül.. Ettől még lehet terhes a lány?



2012. máj. 5. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam, mostmár nem csak óvszerrel fogunk védekezni. Barátnőm fél a hormonális zavaroktól, ez így rossz megfogalmazás.. de érthető szerintem. Fél a fogamzásgátló gyógyszerektől, de megmondom neki, hogy én amennyire csak lehet, biztos szeretnék benne lenni, hogy nem terhes, amíg nem kell, vagyis amíg nem szeretnénk.
2012. máj. 5. 21:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy nem kell félni tőle, csak menjen el nődokihoz, ő majd megvizsgálja, és az eredmények alapján felírja azt a tablettát, ami neki megfelelő.
2012. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. máj. 5. 22:01
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy kis biosz korrepetálás:

Mikor esik teherbe egy nő?

-Amikor spermium kerül a hüvelyébe,amolyan emberes adag.

Gumival szexeltek és kiszakadt.Volt a gumiban sperma?

-Nem

Lehet így terhes?

-Nem

A TERHESSÉG CSAK ÚGY JÖHET LÉTRE HA SPERMA KERÜL A HÜVELYBE!

Ha sperma nélkül kiszakad a gumi vagy ha egy szűz lány aki még életében nem szexelt de már fogamzásgátlót szed és kihagy egyet NEM ESIK TEHERBE!


OMFG!

2012. máj. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó nagy marhaságokat írsz, 14-es!

Bioszóra: az előváladék is tartalmazhat megfelelő mennyiségű spermiumot a teherbeeséshez. Nem kell emberes adag, ez mekkora hülyeség már!

2012. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves 15-ös:tudom hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumokat,de reálisan nézve a dolgokat,sokszor még 2 egészséges embernek is többször kell próbálkozni a teherbeeséssel.És gondolj csak a megszakításos módszerre.De gondolom te is inkább elméletben értesz a szexhez,nem pedig gyakorlatban.Az ilyeneket kellene összekeverni azokkal akik ilyen kérdést tesznek fel,akik meg csinálják mint a nyulak de gőzük sincs mi hogyan működik:)
2012. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!