Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehet valaki terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés

Szex elkezdése (már az előjáték után értve.) után kb 5perccel kiszakadt a gumi, de előtte nem élvezett el a srác, semmi, egyből észrevették, és ki is vette, nem is folytatták.

Így sperma nélkül egy kétszer, két milliméteres lyuk volt a gumin körülbelül.. Ettől még lehet terhes a lány?



2012. máj. 5. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, komoly választ vártam, köszönöm.
2012. máj. 5. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajna lehet, mert az előváladék is tartalmazhat elegendő spermiumot, de ha tényleg egyből észrevettétek, akkor azért nincs rá eget rengetően nagy esély.
2012. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nem rólam van szó"



OK! Akkor a barátod is terhes lehet.

2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát körülbelül szakadás után századmásodpercek játszódtak le.. Nagyon megijedtünk.. És csak egy pár milliméteres lyuk, csak nagyon ijesztő volt.
2012. máj. 5. 21:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából úgy tudom, javítsatok ki ha tévedek, hogy ha megtörténik valakinek óvszer nélkül,és a lányba bele, még az sem jelenti a biztos terhességet, csak nagyon nagyon nagy esélyét. Igaz?
2012. máj. 5. 21:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem rólad van szó, de azért megijedtetek? :D
2012. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha beleolvasol a Teherbeesés kategóriába, láthatod, hogy sokan hónapokig, akár évekig próbálkoznak babagyártással sikertelenül. Úgyhogy nyilván, nem GARANTÁLT, hogy teherbe esel, de a "nagyon nagyon nagy esély" sem hangzik sokkal megnyugtatóbban..
2012. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem én vagyok a lány!

De nem tudom, hogy ha valaki komoly kérdést tesz fel, miért kell egy-két "vicces" embernek mindig írnia valamilyen óriási poénnal megáldott kommentet.

2012. máj. 5. 21:45
 10/16 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen! Hát körülbelül szakadás után századmásodpercek játszódtak le.. Nagyon megijedtünk.. És csak egy pár milliméteres lyuk, csak nagyon ijesztő volt."


Az előbb még azt írtad, hogy nem rólad van szó. Most akkor mi van???????????

2012. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!