Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem semmilyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem semmilyen fogamzásgátló tabletta már nem fog beválni?

Figyelt kérdés

Már a 2. fajtát szedtem.

Először Lindynette 20, aztán most Jangee.

Mindegyiktől agyigörcseim, erős migrénjeim voltak. Sokszor a látásom is kezdett elmenni, és csak feküdni bírtam.

A hasam Jangee mellett ment nagyon sokat-állítólag mehet ettől is-.

Óvszerrel védekezünk Párommal, sosem izgultam mellette, nem is kellett tesztelni, és még esemény utánit se kellett bevennem, mert kiszakad, bennem marad stb...

Az orvos szerint nem jó az óvszer gyógyszert kell szednem, mert az sokkal jobb.

Említettem az orvosnak, hogy Lindynette-nél nagyon erős fejfájásaim voltak illetve híztam egy keveset (pedig sportoltam mellette), és édesanyám trombózist kapott a gyógyszertől, nekem is lehet rá hajlamom.... de lebeszélt ezekről, hogy ne féljek, szedjem.

Szerintetek tényleg szedhetek?

Több nőgyógyásznál jártam már és volt aki vérvétel nélkül azt mondta, hogy magától még vérvételt se kérek, mert hajlama lehet rá, használja tovább az óvszert.

De más pedig vérvétel nélkül felírja és ez lesz belőle...

próbálkozzak tovább a gyógyszerekkel? mit gondoltok?


Egyébként én nem szeretem az óvszert. Amikor a péniszét végig húzza párom a puncimon, akkor olyan rossz, nem érzem a bőrét, hanem ilyen zacskószerű valamit... kellemetlen érzés.


Vannak még más fogamzásgátló módszerek ezt tudom, de nekünk nem elég a 80%-os és a többi... egyszer már megtörtént a baj, biztosra megyünk.


Pl ovulációs időszakomban nem is szeretkezünk, nagyon félünk.


2012. máj. 3. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ez elég durva :S Én már fele ennyi mellékhatás mellett pánikba estem volna.. Sőt mikor először olvastam a betegtájékoztatót, is halálra rémültem az "átmeneti vagy teljes vakság" résztől például.. Nem tudom, hogy ez a két gyógyszer azonos hatóanyagtartalmú-e, de ha mások, akkor tényleg valószínű, hogy semmilyen tabi nem lesz rád jó hatással:S Igen, tudom, könnyű ezt mondani, de nem éri meg kockáztatni az életedet! Inkább örülj neki, hogy ezek a tünetek figyelmeztettek téged, és nem kaptál egyből trombózist.
2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!