Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most én vagyok a hülye, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye, vagy ez a jó néhány orvos?

Figyelt kérdés
cypromix fog. gátlót szedek, mindig rendesen, sohasem hagyok ki egy szemet se, szinte mindig ugyanabban az időben veszem be, és már 3 hónapja nem jött meg a menszeszem. természetesen mind 3 hónapban csináltam terhességi tesztet és a nőgyógyászatra is elmentem. a 3 alkalom során 6 orvos vizsgált (3 nőgyógyász, 3 ultrahangos), semmi gondot nem találtak. mondtam hogy talán jó lenne a gyógyszert lecserélni, mivel tudom, hogy ez nem is fogamzásgátló. mindegyik azt mondta hogy nem kell, nyugodtan szedjem tovább. most kellene megjönnie de megint nem fog, én már nem veszek be egy szemet sem.

2012. máj. 1. 13:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
semmikép sem fogom beszedni.
2012. máj. 1. 16:59
 12/12 anonim ***** válasza:

szia

remélem megoldódott már a problémád.Én eü-s vagyok.nem tudom,mit akartak annyira látni az UH-on,de mindegy.Inkább egy vérvétel(hormonok)kellett volna neked,és abból szerintem simán kderül,hogy a gyógyszer kavart be. Persze ezt egy orvos sem szereti felvállalni. A fog.gátlók pedig hiába alacsony hormontartalmúak,attól még,aki érzékeny rájuk vagy alapból nem a legjobb a hormonháztartása annak nem célszerű szedni.

Ha problémás még mindig a mensesed akkor ajánlom,hogy keress fel egy endokrinológus orvost-ő fog érteni hozzá,nem a nőgyógyász.

2012. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!