Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tabletta mellett esik teherbe, akkor annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Szigorúan elméleti kérdés, csak érdekel. Milyen hatással van ez a babára? Évek óta szedek fogamzásgátlót, normálisan, sosem hagyom ki, ha mégis elfelejtek 1-2 szemet, akkor óvszert használok. Tehát nem hiszem, hogy félnem kellene. De azért érdekelne, hogy ha mégis valahogy teherbe esnék, akkor az veszélyes-e. Mert ha így alakulna, akkor mindenképpen szeretném megtartani...
2012. ápr. 26. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatással nincs, ezt nőgyógyász is elmondta és a tájékoztatókban is le van írva. De természetesen olyankor abba kell azonnal hagyni.
2012. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincs hatással. Egyébként tabletta mellett is ha bármi kételyed van, havonta-kéthavonta nyugodtan csinálj egy tesztet.Én legalábbis csináltam elég sokszor,hiába szedtem mindig jól :)
2012. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen következményei lehetnek?


Nagy pocak növekedése és gyermek kibújása 9 hónap után.


Férfiakra specifikusan tartásdíj lehet a következmény...

2012. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenütt ezt írják, hogy nem árt a babának, lehet, hogy így is van. Mindenesetre az különös, hogy ha kiderül a terhesség, haladéktalanul abba kell hagyni, rögtön felülíródik a "megkezdett levelet nem hagyunk félbe" szabály... Számomra kicsit ellentmondásos. Mi azért félnénk, hogy valami nem oké, nem hiszem, hogy megtartanánk:/
2012. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tabi ellenére jöttem a világra és semmi bajom nincs.

3 hónaposan vettek észre.


Vág az eszem, szépségből sincs hiány, egész jól sportolok. A reprodukciót még nem tudom elmondani, mert nem aktuális.

2012. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bennem is egyébként csak azért fogalmazódott meg a kérdés, mert ugye benne van a tájékoztatóban, hogy haladéktalanul abba kell hagyni. Meg hogy mindig ki kell zárni a terhesség lehetőségét. Én inkább olyasmire gondoltam, hogy mi van, ha tovább szedem a gyógyszert, akár 2-3 hónapig is, mert nem veszem észre, hogy terhes vagyok. Mert ugye a megvonásos vérzés jelentkezhet, és nem rohangálok havonta tesztet csinálni.
2012. ápr. 26. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült a terhességem, megkérdeztem a dokitól, hogy lehet e baja a babának. Azt mondta, hogy semmiképpen, akár még terhesség alatt is szedhetném, de hát minek :)
2012. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kell abbahagyni, mert amúgy is megzavarodnak a hormonok, hát még ha szeded a tabit is, nem tudná a szervezeted, hogy most akkor mi van :D
2012. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!