Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól mehetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mehetek el egyedül nőgyógyászhoz? Ti milyen mellékhatásokat figyeltetek meg a fogamzásgátló szereknél? 16/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
ennyire kell a szex?
2012. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elmehetsz most is, csak nem hiszem, hogy a felnőtt nőgyógyászatra beengednek. Bár tényleg nem tudom, én 18 év fölött kezdtem el egyedül nőgyógyászhoz járni.

Viszont még fiatal vagy, a helyedben nem szednék fogamzásgátlót, majd inkább 18-20 éves korodban, most még fejlődik a szervezeted, amire nagyon károsan hat az a rengeteg hormon.

2012. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves eddigi válaszolók: nem az volt a kérdés, hogy szedjen-e tabit, és szerintem a véleményetek sem érdekli.


Kérdező: nyugodtan mehetsz, én 14 évesen voltam először az SZTK-ba, nem gyerek nőgyógyászaton. És nem kell hozzá szülő, fogamzásgátló felírásához sem.

Amúgy nyugodtan szedd, ha már legalább 4 éve megvan a menzid rendszeresen. De majd a dokid úgyis kérdezget. (Ha nem, menj máshoz!)

2012. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az első választ adónak üzenem, hogy ha nem tud értelmes választ adni, akkor ne írjon semmit. -.-"
2012. ápr. 23. 19:38
 5/14 A kérdező kommentje:

71%-osnak pedig köszönöm szépen :)

3 éve menstruálok, 1 éve van barátom és már tervezzük, hogy lefekszünk egymással, és eléggé félek, hogy terhes leszek. :S Az egyik barátnőm nagyon meghízott a fogamzásgátlótól és a haja is elkezdett hullani, ezért abba kellett hagynia a szedését.

2012. ápr. 23. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

14 éves kortól nem kell szülő.

Én nem tapasztaltam semmit, mert nem szedek.

Anyumnak nem volt semmi baja tőle egy kis fejfájáson kívül, egyik bnőmnek semmi baja nem volt, másiknak jóindulatú daganat nőtt a mellében, amit ki kellett operálni, harmadiknak olyan migrénje lett, hogy nem bírta tovább szedni, negyediknek megemelkedett a vérlemezkeszáma, így abbahagyatták vele, ötödik meg el sem kezdte, mert bár a receptje megvolt rá, kiderült, hogy genetikailag hajlamos a trombózisra (ez úgy derült ki, hogy az unokatesója 21 évesen majdnem belehalt egy tüdőembóliába a tabi miatt), hatodiknak a béka segge alá csökkent a libidója.


18 éves korodig inkább válaszd az óvszert, aztán írass tablettát ha még mindig akarsz, de alaposan viszgáltasd ki magad....

2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem hízás, súlyos migrénes rohamok. Én sem is szedek már. 14 éves kortól szülői kíséret nélkül már mehetsz.
2012. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16 évesen még gyerek vagy! Ki sincs fejlődve még a tested! Nem élsz együtt a pasiddal, így a havi néhány esetleges szexhez jó lesz neked a gumi is!
2012. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen voltam először nőgyógyásznál, és tabit is kaptam. Igaz, nekem akkr még nem fogamzásgátlásra kellett, hanem, h a hormonszintemet egy kicsit rendbehozza, mert iszonyú rendetlen ciklusom volt.

Akkor Diane -35-öt szedtem. Eltűntek tőle a pattanásaim. Akkor csak 8 hónapig szedtem.

Most,6 évvel később, megint felirattam egy másik márkát, ettől néha egy picit fáj a fejem, és az elejében rosszul voltam,de emigy semmi más hatása nincs.

Az meg nem igazi,h tabitól hizol! Nem magától a bogyótol ragadnak az ember lányára a kilók, hanem attól,h nincs önkontrollja. Tapasztalatból mondom,mert az elején én is beleestem ebbe a hibába. Ettem, mint egy terhes viziló, aztán, amikor észrevettem magam, tabi mellett is le tudtam fogyni!

2012. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az meg nem igazi,h tabitól hizol! Nem magától a bogyótol ragadnak az ember lányára a kilók, hanem attól,h nincs önkontrollja. Tapasztalatból mondom,mert az elején én is beleestem ebbe a hibába. Ettem, mint egy terhes viziló, aztán, amikor észrevettem magam, tabi mellett is le tudtam fogyni!



Te attól híztál, mert nem volt önkontrollod, értjük. Viszont szerinted én, aki világéletemben nádszál voltam (180 cm, 58 kg) 3 hónapnyi tablettázás alatt 10 (!!!) kiló röppent rám, úgy, hogy SOHA nem voltam hízékony alkat és soha életemben nem ettem mint egy disznó, valamint mindig is mozogtam, mert erre neveltek, vajh' mitől híztam? És akárhogy próbáltam leadni, egy gramm se ment le, míg szedtem azt a nyavalyás gyógyszert. Majd mikor abbahagytam, egész véletlenül 2-3 hónap alatt magától lement. A kérdésem még mindig nyitott feléd...

2012. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!