Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Problémáim vannak a gyógyszerr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémáim vannak a gyógyszerrel (nagyon sok munkám van és félek hogy idő hiányába elfelejtem bevenni, volt már rá eset) és nem tudom hogy lehetséges e injekciós fogamzásgátlás a számomra? 17/L

Figyelt kérdés
nem tudom hogy lehet e baj abból hogy elég fiatal vagyok ehez vagy valami más probléma lehet e belöle

2012. ápr. 22. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor hordd magadnál és állítsd be a telefonod...

b@szki a sok okos telefon, erre meg hülyék?

2012. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson, ha jót akarsz magadnak.

A nők nagyon nagyon kis részének válik be ez a módszer, a legtöbbnek súlyos gondokat okoz.

Régebben elég sok fórumot olvastam ezzel kapcsolatban...

Volt, akinek többször eü kaparás kellett, olyan vérzészavara lett tőle. Mellékhatások tömkelege jelentkezett egy csomó nőnél, a termékenység pedig baromi nehezen áll vissza utána.

Felnőttnek sem való, nem hogy egy 17 évesnek.


Alapvetően 17 évesen szerintem nem hormonális módszerrel kellene védekezni, de ha már mindenképp ilyen módon szeretnél, akkor tabletta vagy hüvelygyűrű.

Ha feledékeny vagy, akkor vagy állítsd be az órád, hogy csörögjön, vagy használj hüvelygyűrűt, azt csak havonta egyszer kell felrakni meg levenni.

2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én beállítottam a telefonom! van egy olyan opció, hogy esemény beállítása, és ismétlődjön minden nap. ilyen egyszerű. a gyógyszermentes napokon pedig kitörlök 7et.
2012. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!