Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinaljak ilyen helyzetbe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ilyen helyzetbe? Vegyek be tablettat?

Figyelt kérdés
Tegnap este a baratommal szeretkeztunk,hasznaltunk ovszert,de akadt egy kis problema.Miutan a baratom elment,meg egy par masodpercig bennem maradt..aztan kesobb eszrevettuk,hogy a lepedon volt egy kis folt..megneztuk,de az ovszer nem volt lyukas,megis attol felunk h nehogy veletlenul belem is kerult volna egy keves..vagy akkor a folt hogy keletkezett oda?kene vegyek valamilyen tablettat?kerlek segitsetek.nagyon meg koszonnem:)

2012. ápr. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

izzadtság? nyál? egyéb testnedv?

ha az óvszer nem volt lyukas, mégis h kerülhetne oda a folt?:D

2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifolyhatott hátul vagy előző alkalommal került oda.
2012. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a te nedvességed volt.
2012. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.igy kicsit megnyugodtam,hisz nem en vagyok az egyetlen aki ugy gondolja h az en testnedvem volt.Lehet hogy eleg hulye kerdest tettem fel,de meg eleg kezdo vagyok,es bennem van a para..
2012. ápr. 18. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, szerintem is csak a testnedv lehetett! Viszont átnézhetnéd a -ba, -be, -ban, -ben toldalékok helyes használatát!
2012. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!