Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon nehéz helyzetbe kerültem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Egy 22 éves lány vagyok. Mielőtt bármit leírnék, nagyon kérlek titeket, hogy a rosszmájú megjegyzéseket hanyagoljátok inkább. Köszönöm. Az lenne a gondom, hogy van nekem egy barátnőm. Aki 39 éves. Tényleg nagyon nagyon csinos nő, és nagyon szeretjük egymást, jó barátnők vagyunk. Neki nincs senkije mert elvált, épp úgy ahogy nekem sem. 2 napja együtt voltunk, beszélgettünk, és egyszercsak kaptam egy puszit. Ezzel még nem is lett volna semmi baj, hiszen ez barátnők között szokás, de utána odabújt hozzám, stb stb... Nyíltan nem mondtuk ki, de nekem is tetszik ő, hiszen kívül-belül gyönyörű nő. Egy a bibi, én nem vagyok sem leszbikus, sem biszex. És ő sem az. Tehát nem tudom ezt az egészet hova tenni. Mit csináljak most??? Folytassuk és ezzel nyírjuk ki a barátságunkat, vagy maradjunk csak szimplán nagyon jó barátnők?

Köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 10. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is nem vagy biszex, a fentiek alapján?
2009. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex vagy
2009. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert mint nő is tetszik biszex lennék??? Soha az életben nem fordult meg a fejemben , hogy lefeküdjek vele csak azért mert szép nő. Hirtelen jött ez és furcsállom.
2009. nov. 10. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a stb. stb. mit takar. Én mondjuk nem szoktam a haverommal összebújni, szerintem bele is verne a fejembe egyet XD

Amúgy nyugodj meg biszex vagy.

2009. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem azért mert szerinted szép nő hanem

"de utána odabújt hozzám, stb stb... Nyíltan nem mondtuk ki,..."

miatt gondolom hogy biszex vagy

2009. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

am, ha gondolod nyugodtan hanyagold ezeket a kategóriáka, h biszex, leszbi stb.. ezekkel elég könnyű dobálózni, de kevesen értik hogy mi a mögöttes tartalom. szertinem ebben semmi gond sincs, hog Ti bejöttök egymásnak. iazából ez a legszerencsésebb eset, mert minden más esetben (ha neked nem jön be pl) megszakadna a barátság.

sok sikertv :)

2009. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem csak szimplán jól esett mindkettőtöknek. mind2-en magányosak vagytok, nincs senkitek...
2009. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én olyan meleg vagyok, hogy a gesztenye megsül a kezemben, de mégis, volt olyan alkalom, hogy egy lánnyal kerültem intim közelségbe, sőt, szerelmes is lettem. Ezért azt mondom, nem a partner neme a lényeg, hanem hogy megértsétek egymást és örömet szerezzen nektek az együttlét, annak bármely formája, még akkor is ha ez az együttlét szexuális tartalmú.

Javaslom egyébként, hogy nézzetek meg néhány ilyen témájú filmet, van bőven, nagyon érdekesek.

A www.pride.hu fórumaiban kérdezhettek lányoktól.

F/38

2009. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
Keressetek magatoknak pasit ahelyett, hogy a nagy nélkülözésben egymásra mésztok!
2009. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyald ki, ujjazd meg keményen és a végén beszéljétek meg hogy azért a fériakat szeretitek
2009. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!