Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy ennyit késik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyit késik?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, és a múlt hónapban eltoltam 4 nappal, .de a következő levélnél nem azt kezdtem szedni, amiből már 4-et beszedtem, hanem egy telit, és most nem jött meg a 7 napos szünet alatt a 4. napon sem

2012. ápr. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést ma már feltetted
2012. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak magadra vethetsz, most jól összezavartad a hormonháztartásod

a foggátló nem arra van, hogy tologasd a vérzésed

még úgy is összezavarja sokak hormonháztartását, hogy rendesen szedik, ha meg így össze-vissza kísérletezgetsz ne csodálkozz

örülj, ha nem lettél terhes az ilyesmitől

ha az egész szünetben nem jön meg, akkor teszt, ha negatív, és nem rendeződik a következő vérzésedre, akkor menj vissza az orvoshoz, és konzultálj

2012. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. igen, elnézést, tényleg kétszer tettem ki

2. miért lennék terhes? ettől még ugyanúgy véd nem? csak a szervezetemnek nem jó, ami sajnálatos, elszúrtam, csak az a kérdésem, hogy ettől késhet e, de ezek szerint igen, kösz a választ

2012. ápr. 18. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

a betegtájékoztató azt írta, hogyha ilyet csinálsz ugyanúgy véd? akkor honnan tudod, hogy ugyanúgy véd-e? van egy orvos ismerősöd, aki fogamzásgátlókkal foglalkozik, és az ő teszteredményeire hagyatkoztál?

a női hormonális rendszer a legbonyolultabb hormonrendszer az emberi szervezetben

azok az orvosok, akik kifejlesztik a különféle foggátlókat rengeteg laboratóriumi és egyéb tesztet végeznek el, hogy optimalizálják a működését

ha te az általuk előírtaktók eltérsz, egyfelől fogalmad nem lehet, hogy mi lesz a következménye, másfelől szinte biztos, hogy valami bajod lesz tőle, és példának okáért mondjuk nem úgy hat mint kéne

amúgy ha rendesen be is szeded, akkor is van kb 0.5% esélye, hogy terhes legyél, úgyhogy ha nincs vérzésed a szünetben, akkor mindenképpen az az első, hogy tesztelj, mert terhes lehetsz

2012. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, bocsánat nem okoskodni akartam, csak kicsit be vagyok tojva :( köszönöm a válaszod, nagyon rendes vagy
2012. ápr. 18. 15:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, már megoldódott a helyzet, csak késett, nincs más probléma, és többet nem kísérletezek ilyesmivel, és aki olvassa, tanuljon a hibámból :)
2012. ápr. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!