Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felborult minden? Injekcióval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felborult minden? Injekcióval védekezek, decemberben kellett volna újra beadatni, de nem adattam be, azóta nem is jött meg, de terhes sem vagyok. Miért késik ennyit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizot maradt még benned a hormonból vagmedőlettél mi ezt honnan tudjuk menjél el az orvoshoz akitől az injekciókat kaptad ott érdeklődj.
2011. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Biztos
2011. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért meddő szerintem nem lettél, csak valószínűleg teljesen kikészült a szervezeted attól a nagy dózisú hormontól amit kaptál! Idővel helyre áll, szerintem várhatsz egy kis ideig, aztán ha nem jön meg akkor orvoshoz kell menni aki segít beállítani újra a ciklusodat! Gondolom idő amíg kiürül a testedből...
2011. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!