Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszerrel csináljam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszerrel csináljam az elsőt, hogy bármilyen bakinál, de sehogyse szakadjon ki? és milyen pózban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Hat eloszor is a legjobb ha ugy csinalod hogy ne legyenek bakik...;)masodszor misszionarius poz(alap) es hat az ovszer...sztem durex(performance)
2009. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az óvszereknél sincs 100%-os védelem. De a Durexet ajánlom. Plusz még hozzá valamilyen Pharmatex készítményt használjatok, úgy már elég biztonságos.
2009. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagyegy bicikligumibelsőből kivágsz egy darabot és leragasztod a végét sziloplaszttal...

Az nem fog kiszakadni... :D

2009. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló paranoiás.


Óvszer teljesen megfelelő védelmet nyújt. Ne legyen baki, tanuljátok meg használni. Ha még szűz vagy nemhinném, hogy azzal kéne elrontani a meghitt pillanatot, hogy hüvelykúpot meg mindenféle kenőcsöt dugdosol föl magadnak sex előtt.

2009. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlen paranoiás,én is igy védekeztem hosszú évekig! Én sem merem kizárólag gumival,mert mi van ha kiszakad? Vagy mellette kiszökik pár csepp? Én így nyugodtabb voltam

Hogy hogyan csináld? Bárhogy jó,csak ne túl vadul,illetve legyen sikositva a csaj. :)

2009. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!