Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ a fogamzásgátlás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ a fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Szóval vannak olyan lányok akiknek évente jön meg kb,nem tudom pontosan mi ennek a betegségnek a neve valamilyen hormonzavaros betegség lehet,és hogy lényegében,müködik náluk a fogamzásgátló tabletták?

2012. ápr. 15. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy nem is szabad felirni nekik, mert azt a minimalis peteerest is leallitja, es nagy a kesobbi meddoseg eselye. De errol egy nogyogyaszt kene megkerdezni.
2012. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az összefüggés.

A tabletta mindenkinél ugyanúgy hat.

Leállítja a ciklust, a peteérést, nincs menzesz meg semmi.

Amíg adagolod a tablettát, addig nem vérzel, mert fenntartja az adagolt hormon a nyálkahártyát, amikor meg abbahagyod a 7 napra, akkor elkezdesz vérezni.

Ha olyan embernek adják, akinek alapból nincs menzesze, annak is rendszeresen lesz vérzése a 7 napos szünetben, mert annak semmi köze a ciklusához.

Csak baromság olyan embernek tabit adni, mert még jobban szétk.rja az alapból szarul működő hormonrendszerét.

2012. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!