Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » TriRegol-t szedek és a 2. és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TriRegol-t szedek és a 2. és a 3. levél között direkt nem tartottam 7 napos szünetet, mert el akartam tolni a mensim, de rendesen megjött. Miért jött meg amikor nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem nagyon szabad ilyet csinálni, most csak kivételes alkalom lett volna, de rendesen megjött úgy ahogy kellett volna. De miért? Nem jó a gyógyszer vagy mi? vagy lehet hogy ez csak egy kis köztes vérzés?
2008. ápr. 17. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem TriRegolt,hosszú ideig,egy kicsit már elavult gyógyszer... csak akkor nem fog megjönni,ha legalább az utolsó 4 szemet nem szeded be,a vége felé vannak azok a hormonok benne,amitől megjön.
2008. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Triregol-t szedek én is, és szoktam csúsztatni a mensim. Megengedett, csak nem túl sűrűn,az orvosom mondta.Beszeded az adott levelet végig és folytatod a következő levél sárga szemeivel 12-21-ig,ezeket a szemeket végig kell szeded. Ha vége akkor jöhet a 7 nap szünet, utána ugyanazt a levelet kezded el szedni csak már az elejétől 1-11-ig aztán ujra 7 nap szünet,és vissza áll minden az eredeti kerékvágásba. Ezt nekem az orvosom mondta el és bevált már csináltam egy párszor és nem volt tőle semmi problémám.

remélem tudtam segíteni.

2008. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek!
2008. ápr. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!