Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a 3. level Belarat, 21 nap helyett 20 nap utan tartottam szunetet, mert 1szer kettot vettem be, most miota ezt a levelet szedem, faj a fejem, eddig semmi gond nem volt, mitol van ez? Lehetek terhes esetleg?

Figyelt kérdés
2008. febr. 16. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék: miért vettél be egyszerre kettőt? Ilyet nem lehet, kivéve, ha a tegnapit elfelejtetted és a maival vetted be! Biztos, hogy nem vagy terhes, csak egy kicsit összezavarodott a szervezeted!
2008. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert, mert az volt a gyogyszerre irva, hogy megegyet be kell venni, aztan masnap az orvostol megkerdeztem, azt mondta, jol tettem, hogy bevettem. Szoval remelem, ez most csak azert van, mert ossze van kicsit a szervezetem zavarodva, mert azota van fejfajas meg rosszulet, miota ezt a levelet elkezdtem, azelott a 7 napban szokasosan megjott.
2008. febr. 17. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött a gyógyszermentes napokban, akkor ne aggódj, mert biztos, hogy nem vagy terhes! A fejfájás meg sok mindentől lehet pl. front! (első hozzászóló)
2008. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!