Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évesen lehet elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lehet elkezdeni fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Hány évesnek kell lenni minimum?
2008. ápr. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem 14 alatt nem igazán irják fel.. én 16 évesen kezdtem el szedni,nem votl semmi gond. hány éves vagy?
2008. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14
2008. ápr. 16. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miért szeretnél fog.gátlot? ilyen fiatalaon? rendszeres szexuális életet élsz? nem elég az ovszer? én ennyi idösen még ezt használnám. várj még két évet a bogyoval
2008. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én pl csak azért szeretnék tabit szedni,mert nagyon félek h teherbe esem...volt egy kis incidensünk:lecsúszott az óvszer..nah akkor SOS tabletta és kész a baj...inkább a rendszeres tabi,minthogy egy jókora hormonadag...
2008. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát régebben akkor írták fel az orvosok ha 18 körül voltál illetve ha fiatalabb voltál akkor ha rendszeres volt a szexuális életed, de manapság már csak azért is felírják, hogy a pattanásokat eltüntesse. Én személy szerint csak akkor ajánlanám ha már tényleg rendszeres szexuális életet élsz, mert ne felejtsük el hogy hormonokat tartalmaz, és ez a fejlődésben lévő szervezetnél okozhat problémákat. Na és ugye a tabit nem lehet úgy hogy csak 1 hónapig szedem aztán nem aztán 2 hónap múlva megint elkezdem ha új pasim lesz, mert ez rettenetesen felborítja hormonháztartást és ezt felnőtt korban sem lehet csinálni. Azt ajánlom menj el dokihoz és beszéljétek meg.

Egyébként nincsen meghatározva törvényben vagy ilyesmi hogy hány éves kortól lehet adni.

2008. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felvet ez a dolog még egy kérdést! 14 évesen már renszeres szexuális életet élsz? Kb. 16-17 éves korban írják fel álltalában, még ez is korai, de sajnos ilyen világban élünk! De egy 14 évesnek még nem kellene ezzel foglalkozni!
2008. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én se értek azzal egyet,h szedd,de még mindg jobb mintha teherbeesnél. Viszont elég nehezen találsz olyan dokit aki felirja. Vagyis ilyen fiatalon hormont szedni... hát..
2008. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!