Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell elkezdeni a fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elkezdeni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Ma kene megjonnie, de mostanaban kesni szokott egy-ket napot, ugyh olyan pentek kornyekere varom.

Az elso darabot a ciklus elso napjan kell bevenni, azt tudom. De mennyi idonek szabad eltelnie onnantol hogy megjott?

Mondjuk ha csutortokon este 10-kor jon meg, akkor 10-kor kell bevennem es onnantol este 10-kor szedni minden nap vagy raerek reggel?

Ha pentek reggel jon meg, de en mondjuk keso delutan szeretnem szedni, akkor raerek delutan bevenni vagy az elso levelet szedjem reggelente?


2011. ápr. 6. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb fog.gátlónál megszabott, hogy a nap mely szakában kell szedni. Tiédnek nincs? Olvasd el a tájékoztatót, vagy hívd fel a dokidat.
2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs nalam a betegtajekoztato. Meg nincs kivaltva a gyogyszer. Lehet h csak holnaputan tudom kivaltani.

Es mivan ha lecsuszok a megadott napszakrol, mert nem jon meg addig? Oke, hogy megvarom a masnapot, de az mar akkor masodik napnak szamit es nem ved az elso tabi utan?

2011. ápr. 6. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Este 11kor is beveheted,de akkor mindig este 11kor vedd be,szóval bármikor,lényeg hogy mindennap ugyanakkor vedd be(kivéve ha rá van írva,hogy a nap melyik szakaszában kell bevenni).

Az első levelet a menstruáció első napján kell bevenni,21 napig mindennap 1-et bevenni,majd ezután 7napos szünet következik és a 8.napon kell megkezdeni a második levelet.Így kell szedni.

2011. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell bevenni az első szemet,amikor a menzid 1.napja van.Ha csütörtökön jön meg,akkor,ha pénteken akkor meg akkor.Tehát ez legyen az első szem gyógyszer.
2011. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a menetet, az a kerdesem, h mi van akkor ha csutortok ejjel megjon de csak pentek reggel jutok gyogyszerhez. Vagy pentek reggel megjon de delutan akarom szedni. Mennyit varhatok az elso verzestol, hogy meg elso napnak szamitson?
2011. ápr. 6. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg anyukádat?

Amúgy meg nem baj ha csüt éjjel jön meg, beveszed pénteken. Én is megkérdeztem ezt az orvosomtól. Sőt van olyan is amikor azt javasolják h a menzesz 5. napján kell bevenni. Milyen fajtát szedsz majd?

2011. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nincs nalam a recept. Tudom, hogy bevehetem akar az 5. napon is, a vedettseg miatt kerdeztem.
2011. ápr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!