Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Elutaztam otthonról, a fogamzásgátlót otthon felejtettem, csütörtökön megyek, ami azt jelenti, hogy 3 szemet fogok kihagyni. Itt nem tudok felíratni gyógyszert! Ha hazamegyek folytassam tovább? A tájékoztató nem ír erről. (Nem védekezés miatt szedem, nincs párom, azért, hogy a menzeszem megjöjjön, úgyhogy a védekezéssel kapcsolatban nem kell tanács).

Előre is köszönöm a segítséget és tanácsot!



2012. ápr. 3. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak az orvosnak, aki azért írta fel, hogy mesterséges ciklust generáljon neked... Végülis egyszerűbb volt, mint kideríteni az okát, miért nem jön meg a rendes menstruációd... A fog.gátlóval kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, de mielőbb keress fel egy másik nőgyógyászt, akit esetleg az egészséged is érdekel.
2012. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pedig (nem akarok helyet és nevet mondani) de külön fizettem azért hogy egy komoly és neves nőgyógyász vizsgáljon meg..ő tanácsolta ezt. Nem tudom hova fordulhatnék:/
2012. ápr. 3. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár kihagytam részleteket. Elsőként azért írták fel, mert nagyon kusza volt. Vagy 2 hetente megjött, volt hogy másfél hónapig nem jött meg. Aztán abbahagytam, és akkor csak 3. hónapra jött meg. Ennek lehet pont az abbahagyás az oka.
2012. ápr. 3. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Na igen.. Én pont ezért nem vagyok hajlandó magánrendelésre menni, mert ott is ki lehet fogni gyatra orvost, ahogy az 'sztk-s' orvosok között is lehet találni normálisat, aki külön pénz nélkül is becsületesen végzi a munkáját.
2012. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van sajnos. Milyen vizsgálatokat végzett el az orvos, mielőtt felírta?


Egyébként simán szedd tovább.

2012. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma megjött valami "köztes" vérzés. Akkor is? Köszönöm!

Volt röntgen, vír-vizelet...

2012. ápr. 4. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor most tartsd meg a 7 napos szünetet.

De tényleg jobb lenne egy alaposabb orvost keresni.

2012. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!