Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem védekeztek rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem védekeztek rendesen?

Figyelt kérdés
Minden nap több kérdés van arról, hogy valaki teherbe esett-e vagy sem. Az esetek többségében megszakításos védekezést alkalmaztak, ami egyáltalán nem biztonságos. És arra lennék kíváncsi, miért nem gondoltok arra hogy óvszert húzzatok, vagy tablettát szedjetek. Egyik sem olyan eget rengetően drága. Komolyan nem értem.
2012. márc. 30. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as

lehet, hogy a szexről többet tudnak, de a védekezésről bizony kevesebbet, mert az nem érdekli őket annyira

2012. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! én nem tartom magamat olyannak amilyennek leírtál. Nem gondolom, hogy intelligensebb vagyok az átlagnál. Bevallom ez a kérdés félig-meddig indulatból volt. A kérdések egy jó része folyamatosan ez. Lehetek-e terhes? És Igen, én is csinálok meggondolatlanul dolgokat, de akkor tudomásul veszem és nem ide írogatok, hogy hátha valaki azt mondja kizárt amikor nagyon jól tudom, hogy egy kis esély van rá. Ráadásul sztem ez egy olyan dolog, ami azért durván megváltoztathatja egy ember életét.
2012. márc. 30. 12:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen és hasonló értelmes kérdések nagy részét csak unatkozó kamaszok irkálják.
2012. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!