Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen fogamzásgátlós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen fogamzásgátlós eszköz vált be?

Figyelt kérdés
Szeretném abbahagyni a gyógyszer szedését,mert nagy mértékben csökkent a libidóm miatta!Csak fogalmam sincs h mire váltsak/unk!Egy ideig a gumim marad de utana?Gondolkoztam a spirálom de nem ismerek senkit aki tudna véleményt mondani és h melyik fajta a jó.Akinek esetleg van tapasztalata kérem leírná...köszönöm..
2012. márc. 29. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább szexualitás témakör, mert a gyereknevelés nem éppen takarja a kérdést :)
2012. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszakítás, de peteéréskor gumi
2012. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WoW
2012. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pharmatex helyi fogamzásgátló-t ajánlanám. :) És abból is a kúp verzióját. Nem kell hozzá recept, nem drága és nem teszi tönkre a hormonrendszereteket.
2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az óvszer vált be. 6 éve védekezem vele, eddig (lekopogom) soha nem volt gond. Nem szakadt ki, nem csúszott le, nem maradt bennem, terhes sem lettem.

Hormonosat nem szedhetek, spirált addig nem tesznek fel, míg nem szült ki, így ha nincs babád, tegyél le róla. Ha van, akkor egy próbát megérhet a dolog, szerintem én is azt választanám szülés után.

A spermicidek+megszakítás (együtt!!!!) is oké lenne, de engem iszonyatosan csípett a spermicid, így letettem róla.

Ami még jó lenne, az a pesszárium és a spermicid együtt (így akár belém is élvezhetne), de ugye a spermicidet nem bírom, a pesszárium meg önmagában azért nem véd annyira, csak spermiciddel együtt jó.

Pesszáriumot egyébként csak külföldről lehet rendelni, de az azért még megoldható. Olvass utána, ha érdekel.


A többi módszer nem épp megbízható.

2012. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!