Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a babahordozó...

Melyik az a babahordozó eszköz ami kényelmes a babának és mamának is?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam a kengurut , hordozókendőt /kötözös vagy karikás/ babazsák vagy mei tai? Olyan sok féle van nem tudok választani. Tapasztalatokat és javaslatokat is várok. Elsősorban olyan érdekelne amibe már pár hónapos kortól hordható baba. Köszönöm
2012. febr. 20. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én a hordozókendőt próbáltam csak, az bevált. elvileg újszülött kortól használható ha jól kötöd, én csak 2 hótól mertem használni. babám is nagyon szeretett benne szuszogni és nekem is kényelmes volt. és az is szempont, hogy sokféleképen variálható (kicsi korában elöl volt, ahogy nagyobb lett, már háton hordoztam, majd oldalt is.)
2012. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mt(meitai) van,most vettem kendőt.Kis korban nagyon jó a kendő,majd ha nagyobb(tartja a fejét) akkor már mt is okés. A kenguru nem kényelmes,s nem is hu de jó neki..
2012. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kengurut NEEEEEEEEEE!


Én kipróbáltam mindent (kivétel ugye a

kenguru:)

tehát a kendőt, csatost, mei.tait, babaslinget,


ami számomra és a kicsinek is legjobb volt:

kendő és mei-tai

A mei-tait most is használjuk, a kendőt már nem.

2012. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, most 8 hónapos.
2012. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp mei-tai.

Imádjuk. Liliputi mei-tait vettem pár hónapja, és sajnos most nagyon puffogok.

13-ért vettem, erre pont a napokban néztem, hogy ugyanaz ami nekem van 7000-ért fent van a jófogáson.

Na mindegy, ez a tanuló pénz.

De tényleg nagyon kényelmes, és nagyon jó.......én még felmosni is mei-taiban szoktam.

2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3.és 4. vagyok,


nekem gremesém van.

Jó ötlet körülnézni vaterán, tesz-en, jófogáson, ...


Gremesének írhatsz e-mailt, vagy facebook-on is megkeresheted és ki lehet próbálni a mei-tait, 1 hétig nálad van ingyen, annyi, hogy tovább kell küldened ajánlott levélként a soron következő próbálónak :)

2012. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megy egy tanácsot, ha elfogadsz!

Szerintem mindenképp érdemes "márkás" mei-tait venni, akár használtan.

Nagyon sok szép termék van, de a zömét otthon varrogatják, ami közel sem olyan minőség, mint akár a Gremese, vagy Liliputi.

Tudom miről beszélek, mert volt alkalmam egy gyönyörű mintás noname-eset, illetve Gremese-set, és Liliputisat is kipróbálnom.

Mint írtam, nekem az utóbbi jött be, de másak vagyunk......csak akartam, hogy tudd, hogyha már ilyen "nemolcsó" dologba ruházol bele, jó vásárt csinálj.

Egyébként nekem ugyanezem van: [link]

Csak, mint írtam újan vettem, és 13-ért. A Páromnak el se mertem mondani, hogy felelőtlenül nem néztem szét a vásárlás előtt.

2012. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi! Még egy tanács akart lenni az, amivel az előző kommentemet kezdtem, csak közben segít gépelni a gyerkőc is.
2012. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves KÉrdező:)!V Merre laksz? (írhatod priviben is)

Utána lehetne nézni, hogy akörnyéketeken hol van hordozós klub, ahol a vétel előtt tudnál többféle hordozót is próbálni, iiletve segítenének Neked kiválasztani a helyes hordozóeszközt.

Ja, igen:): kengurut ne:)! Mei tait is csak akkor ha önállóan ül a baba(ez az ideális, tudom, hogy több gyártó korábbról ajánlja de a túlsáosan széles terpesz nem tesz jót a babának:)).

Tehát: kendő, karikás kendő az ideális ha még nem ül önállóan a babád:). Nem szabad megijedni tőle, pár óra és kötés után(legjobb segtséggel hozzáértőtől megtanulni) menni fog:)!

2012. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget:)

Mindenképp alaposan szétnézek mielőtt megveszek valamit. Ezek nem túl olcsó dolgok de maradok a mei tai-nál:)

Még van időm mert csak május végén szülök addig jól át tudom gondolni. Arra gondoltam hogy 2 veszek. Egy babazsákot még pici és későbbre egy mei tai-t. Szerintetek így jó? Többen irtátok hogy a mei tai csak ülni tudó babáknak jó ezért gondoltam beszerzek mellé egy babazsákot is még picike.

2012. febr. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!