Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a babahordozó...

Melyik az a babahordozó eszköz ami kényelmes a babának és mamának is?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam a kengurut , hordozókendőt /kötözös vagy karikás/ babazsák vagy mei tai? Olyan sok féle van nem tudok választani. Tapasztalatokat és javaslatokat is várok. Elsősorban olyan érdekelne amibe már pár hónapos kortól hordható baba. Köszönöm
2012. febr. 20. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél:)! Örülök, hogy a mt.- t későbbre akarod tartogatni:)!

A babazsákkal(erszénnyel) kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani, hogy mindenféle esetleges gyártói ajánlás ellenére sem szabad fektetve hordozni benne a babát, csak függőlegesben! Fekve ugyanis a csigolyák közti porcok nem tudják ellátni ütközéscsillapítási funkciójukat, valamint függőleges pózban biztosan elkerülhető, hogy a baba álla a mellkasához szoruljon(fulladásveszélyes).

Én(és sok-sok hordozási tanácsadó) azt javasolnám, hogy babazsák helyett keress karikás kendőt. Nagyon egyszerű kezelni, nem behatárolt méretileg és az ideális pozíciót sokkal könnyebb elérni vele, mivel sávonként "állítható", tehát a babádat csigolyáról- csigolyára támasztja, körülöleli.

Várandósan is szivesen látnak bármelyik hordozós klubban, ha megírod merre laksz, tényleg segítek keresni ilyet a környéketeken:)!

2012. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia

Én a 17. kerületben lakom. Köszönöm hogy segítesz. A karikás kendők közül mindegy melyiket veszem vagy ott is jobb a márkás?

2012. febr. 28. 18:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt a "RÁkosmenti Babahordozó Klub" elérhetősége, a honlap nem friss de a tel. szám szerintem, úgy tudom, él:). Hívd/ keresd nyugodtan!

Igen, karikásból is érdemes minőséget keresni)Nandut ne vegyél,nehéz vele bánni gyakorlatlanul). Eleinte, kicsi babához még jó pl. az Amazonas is, de inkább nézz körül a mamami piacterén, ott tudnak segíteni, kérdezhetsz az eladótól...

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, az előbb csak a link maradt le:)... [link]
2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!