Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet alkoholt fogyasztani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet alkoholt fogyasztani fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Most voltam nőgyógyásznál, először felírt egy Norcolut nevű gyógyszert havis zavargások ellen. 10 napig kell szednem. Ha megjött tőle akkor rögtön elkezdhetem a fogamzásgátlót? Jangee-t írt fel a doktor. Meg nem igazán értettem amit mondott. Kaptam egy egy havi receptet és egy három havit. Mondta hogy teszteljek és majd valamikor vissza kell mennem? Aztán ki is dobott, mert sok volt a páciens. Szóval az első doboz után menjek vissza?

Néha szoktunk iszogatni (kéthavonta egyszer v kétszer kb.). Fogamzásgátló mellett ez belefér vagy inkább ne? És mi van a gyógyszerekkel? Most szedek gingko bilobát mert kell az agyi tuning meg néha Algo Flexet vagy Nurofent szoktam szedni fejfájásra. Emellett Allegra allergia elleni gyógyszert szedek rendesen. Folytathatom?


2012. márc. 23. 17:04
 1/4 anonim válasza:

minden gyógyszer betegtájékoztatójában benne van ha nem szabad.

(ha csak nem ajánlott akkor nyugodtan ihatsz)

2012. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj sem ihatna alkoholt aki fogamzásgátlót szed megritkulnának a szórakozóhelyek.
2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, csak ne hányd ki
2012. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek van igaza! Nagyon mértékkel lehet, de a sok pia akkor is árt, ha nem szedsz semmit, de a kéthavonta egyszer az bőven belefér, még annál is több nyugodtan. Csak ha kihányod, kijöhet vele a tabi is, ha még nem szívódott fel.

Amúgy nem kéne ennyi gyógyszert szedned, akár hiszed akár nem, igenis árt az egészségnek. Az allergia elleni nyilván nem, de csak azért gyógyszert bevenni, mert fáj a fejed, teljesen fölösleges dolog, csak rontasz vele a helyzeteden, még ha jobban is érzed magad elsőre, azért a szervezetednek akkor sem tetszik. Tuningra meg pláne nagyon felelőtlen dolog a gyógyszerszedés.

Amúgy ezek mellett simán szedheted a fogamzásgátlót, semmi bajod nem lesz tőle.

Annyit tudok még, hogy egyik ismerősöm túl fiatalon kezdte el, és annyira beleszólt a hormonjaiba, hogy atomra meghízott, aztán nem kapott miatta levegőt, asztmás lett, és erre még szteroidokat kellett szedjen, amitől még jobban meghízott. Most úgy néz ki, mint egy felfújt béka aki épp terhes. Pedig amúgy szép csaj volt annakidején. Úgyhogy remélem az allergiagyógyszered nem szteroid :)

2012. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!