Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló ilyeneket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló ilyeneket is okozhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni (symicia). Már beszedtem az első levelet. A 19. szemnél elkezdett barnás folyásom lenni. A szünet 3. napján jelentkezett a megvonásos vérzésem, még most is tart ( negyedik napja) és hát sokkal erősebb,mint amikor nem szedtem a tabit. Egyáltalán nem úgy érzem, mintha el akarna múlni. Folytassam a szünet után a tabi szedését vagy hagyjam abba?
2012. márc. 23. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kérdezed meg inkább az orvost, aki felírta neked? tudod, azért van.
2012. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első hónapban normális, ha 3 levél után se javul akkor menj vissza.
2012. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tudod aki felírta ide adta a receptet meg annyit mondott, hogy első nap kezdjem el szedni (elkezdtem) és adott egy kis tájékoztató füzetet, hogy abban minden benne van.
2012. márc. 23. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a 3. levélnél is ez volt, hogy szedtem a gyógyszert, és már elindult a vérzés, nem durván persze, de azért jött. És a megvonásos vérzésig abba se maradt. Most szedem az 5. levelet, már ráálltam, elmúltak a mellékhatások, és normálisan jön a vérzés is:) Neked is rendben lesz, csak legyél türelmes!
2012. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze folytasd.A szünetmentes 7 nap után a 8. napon kell elkezdeni az új levelet.

Ez mégcsak a második levél lesz,szóval nincs miért aggódnod.Olyan 3 hónap mire hozzászokik a szervezeted,addig a vérzés is csillapodik majd.

2012. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 23. 11:11
 7/8 AncsiPancsy ***** válasza:

Szia! Én már 3 éve szedek fogamzásgátlót és kezdetben nekem is hasonló tüneteim voltak, mint neked!

3-4 levél beszedése után el fognak ezek múlni, légy nyugodt és türelmes!

Én orvoshoz fordultam akkor, mert nagyon megijedtem, ő is megnyugtatott, hogy ilyen tünetek lehetségesek.

2012. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!