Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért félnek annyian a megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek annyian a megszakításos módszertől?

Figyelt kérdés
Nem is a félelem a jó szó... De akárhányszor feltesz itt valaki egy olyan kérdést, amiben szerepel a 'megszakítással védekeztünk', mindenkit lehurrognak... Tévedés ne essék, én sem vagyok mellette, amíg nem szedtem gyógyszert, eszembe nem jutott, hogy bárkivel is gumi nélkül szexeljek, de inkább csak azért nem, mert nem bízom abban, hogy mindig van annyi önuralma a férfinak, hogy kihúzza a megfelelő pillanatban, és nem azért, mert úristen, az előváladék... Az "előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot" duma az agyamra megy... Egyrészt nem biztos, hogy tartalmaz, másrészt ha tartalmaz is, az sem biztos, hogy az aktus elején/közepén kifolyik, lehet, hogy csak pont az orgazmus előtt, amikor már kiveszi... Harmadrészt meg nyilván nem véletlenül van az sem, hogy az ondó kilövell, az előváladék meg csak kifolyik, nem nehéz rájönni, melyik tud úgymond mélyebbre jutni... Szóval aki meg tudná magyarázni nekem, hogy honnan jön ez az ellenszenv, annak hálás lennék:) És még egyszer mondom: senkit nem buzdítok arra, hogy így 'védekezzen', inkább csak az ellentábor véleménye érdekelne ezzel kapcsolatban.
2012. márc. 22. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De az ember nem tudhatja, hogy a férfi kihúzta-e időben. Ugyanis a férfiaknál bizony az orgazmus előtt ürühet ondó. Nem előváladék, hanem ondó. Még nem érzi az orgazmust, csak a következő spriccnél, de az első lövés belement a csajba. Nem is tudja, hogy elkésett, és kész a gyerek.



Egyébként én személy szerint azért nem védekezem így, mert még nem akarok gyereket, az abortuszt meg elítélem. Nem minden esetben, de a "lusta voltam védekezni, úgyhogy kikapartatom a gyerekem" kicsit erős nekem.

Azért fel kellene fogni, hogy itt nem a holnapi vacsi a tét, hanem egy embernek az élete.

Undorító dolog szerintem, ha vki azért kapartatja ki a gyerekét, mert cseszett normálisan védekezni.

Most lehet mondani, hogy bármilyen védekezés mellett teherbe lehet esni, csak baromira nem mindegy, hogy 35%-k az esélye vagy csak 1%.

Komolyan le tudnám köpni a olyan embert, aki tudja, hogy mennyire veszélyes, nem akar gyereket, de úgy van vele, hogy "nembaj, ha véletlen besikerül, akkor majd elvetetem oszt csá".


"Amúgy én tettem félre pénzt abortuszra, szóval belekalkuláltam, hogy nem fog működni. "

Pl. ez tiszta kész. Basszus három hónapot még szex nélkül is ki lehet bírni, ha arról van sz.

De jó, nem bírja ki. Akkor nem bírt volna legalább a megszakítás mellé spermicidet használni?

Vagy mondjuk latexmentes kotont venni, ha a pasija allergiás rá? 3 hónap alatt talán csak nem mentek volna csődbe, ha 200 forinttal drágább gumit vesznek.


"Volt két abortuszunk a megszakításos nagyon hatásos védekezés miatt."

Az első után nem esett le, hogy szar a módszer? Minek kellett újra azt használni???

2012. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

100% ateista vagyok. De akkor sorolom:

- A legkevésbé biztonságosabb módszer

- Soha nem lehet tudni h mikor történik baleset

- Rengeteg más, hatásosabb módszer van

- Aki ezt használja, ne jöjjön ide rinyálni h jaj istenem lehetek terhes??

- A pasinak biztos nem olyan élvezetes

2012. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kábítás, de barátnőm pasija panaszkodott, hogy rossz óvszerben neki, és csinálják megszakításossal, talán nem lesz belőle probléma. Aztán most ott tartanak, hogy a lány terhes lett... hát tényleg nem lett belőle nagy probléma...
2012. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!