Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért félnek annyian a megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek annyian a megszakításos módszertől?

Figyelt kérdés
Nem is a félelem a jó szó... De akárhányszor feltesz itt valaki egy olyan kérdést, amiben szerepel a 'megszakítással védekeztünk', mindenkit lehurrognak... Tévedés ne essék, én sem vagyok mellette, amíg nem szedtem gyógyszert, eszembe nem jutott, hogy bárkivel is gumi nélkül szexeljek, de inkább csak azért nem, mert nem bízom abban, hogy mindig van annyi önuralma a férfinak, hogy kihúzza a megfelelő pillanatban, és nem azért, mert úristen, az előváladék... Az "előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot" duma az agyamra megy... Egyrészt nem biztos, hogy tartalmaz, másrészt ha tartalmaz is, az sem biztos, hogy az aktus elején/közepén kifolyik, lehet, hogy csak pont az orgazmus előtt, amikor már kiveszi... Harmadrészt meg nyilván nem véletlenül van az sem, hogy az ondó kilövell, az előváladék meg csak kifolyik, nem nehéz rájönni, melyik tud úgymond mélyebbre jutni... Szóval aki meg tudná magyarázni nekem, hogy honnan jön ez az ellenszenv, annak hálás lennék:) És még egyszer mondom: senkit nem buzdítok arra, hogy így 'védekezzen', inkább csak az ellentábor véleménye érdekelne ezzel kapcsolatban.
2012. márc. 22. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én barátom allergiás a gumira, így kb 3 hónapig, amíg nem szedtem a fogamzásgátlót, addig így védekeztünk. Én tudtam, hogy kockázatos, bár én barátom abszolút sokkal előtte kihúzta, nem ezért. Csak tudom, hogy nem nagy az esélye, hogy terhes leszek így, de ha mégis? :) Szóval nem valami nagy biztosíték, és nem éri meg az a folyamatos görcsölés, hogy úristen megjön megjön megjön?

Amúgy én tettem félre pénzt abortuszra, szóval belekalkuláltam, hogy nem fog működni.

De végülis a 3 hónap alatt nem lett belőle gond. Szerencse vagy nem szerencse, nem nagyon kockáztatnék újra.

20L

2012. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm így eset teherbe Danikával. Őt is avval kábították, hogy az előváladéktól nem lehet...

A barátja az egész aktus alatt nem ment el. Kézzel kellett utána kielégíteni.


Szóval... véletlenek vannak, és a statisztika senkit nem fog megvigasztalni, ha ő lesz az a 0,1 %

2012. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt két abortuszunk a megszakításos nagyon hatásos védekezés miatt.
2012. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tán azért, mert ha összejön a gyerek, az egész életedet elrontod vele, ha olyan korban/helyzetben vagy.
2012. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 éve megszakítással csináljuk, és soha semmi "baleset" nem történt. Előtte mi is 1 évig gumival csináltuk.
2012. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor valamelyikőtök meddő...:D 100 nőből 35 ilyen védekezéssel 1 év alatt teherbe esik:) hajrá és abortuszra fel!:D
2012. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség. Ha az ember elmúlt pl. 25 éves, van állása régóta, a párja is dolgozik és minden mindegy alapon csinálják akkor belefér, nincs vele baj. De ha egy 16 éves kislány teszi fel a kérdést a megszakításos közösülésről azért hurrogják le mert felelőlen dolog. 16 évesen még gyerek vagy, nem dolgoztál, nem éltél és ha egy gyerek becsúszik valószínűleg nem is lesz és nevelheted egyedül mert általában az apa sincs több 20-nál...Én csak ezért "hurrogom le" az ilyen embereket, feltéve ha egyáltalán hozzászólok a témához. Mondjuk én 24 évesen nem engedtem meg a páromnak amikor még nem szedtem gyógyszert. Jobb félni mint megijedni :)
2012. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egyrészt nem biztos, hogy tartalmaz, másrészt ha tartalmaz is, az sem biztos, hogy az aktus elején/közepén kifolyik, lehet, hogy csak pont az orgazmus előtt, amikor már kiveszi..."

Hát én inkább nem élek a bizonytalanban mert bármikor bármi megtörténhet és e melett a "védekezés" melett a legnagyobb az esély h fog is történni valami. És nekem ne jöjjön senki azzal h x ideje bevált neki meg jaj nem veszélyes az. Én így sikerültem össze. Csak h az én szüleim azért nem védekeztek másként mert úgy voltak h jön a gyerek ha jönni akar, nem azért mert ostobák.

2012. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer orosz rulett. Érdekes módon ált. azok alkalmazzák, akik _nem_ szeretnének terhesek lenni, mégis kiteszik magukat egy nem elhanyagolható veszélynek ez által. Ahogy előttem is írták, nagy felelőtlenség.


" Egyrészt nem biztos, hogy tartalmaz, másrészt ha tartalmaz is, az sem biztos, hogy az aktus elején/közepén kifolyik, lehet, hogy csak pont az orgazmus előtt, amikor már kiveszi."

Ezzel nem értek egyet, legalábbis (nő vagyok) nem ezt tapasztaltam. Az előváladék nem az orgazmus előtt jön közvetlenül, hanem sokkal előtte.

2012. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legközelebb próbáld ki, kérlek, és majd jelezd, ha teherbe estél. De mi szóltunk a hülye dumáról.

Egyébként ellenszenv jöhet abból, hogy én pl nem várnám el a pasimtól, hogy kirángassa magát belőlem, mikor épp jó kedve van.

Harmadrészt pedig, csak hogy filozofikusabb legyek,elképzelhető, hogy a Bibliából származik a dolog, ugyanis Onan tette ugyanezt bátyja özvegyével, csak hogy a nő ne essen tőle teherbe, mire Isten megbüntette. gondolom gyk-n hemzsegnek a Biblián szocializálódott egyedek, és Isten példájára elítélik a dolgot.

2012. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!