Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van konkrét jele annak ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Van konkrét jele annak ha nem véd rendesen a fogamzásgátló? Ha igen általában mik azok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az tudom h természetes a vérzés csökkenése , de valami jel csak van h véd e a gyógyszer megfelelően valahonnan csak kiderül ha gyógyszeŕ váltás szükséges ! Én erre a jelre lennék kiváncsi!
2012. márc. 22. 11:48
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
A gyógyszer, ha megfelelően szeded akkor majdnem 100%-os védettséget ad. Oda kell figyelni a pontos és rendszeres szedésre, a más gyógyszerek okozta kölcsönhatásokra, illetve a szedés alatt fellépő betegségekre(hányás, hasmenés) A fogamzásgátlót a mellékhatások miatt szokták lecserélni, nem azért mert nem véd. Ha ennyire félsz a nem kívánt terhességtől, akkor kiegészítő védekezést is alkalmazz.
2012. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nincsen ilyen "jel", sem teszt, semmi.. ahogy az előttem válaszoló is írta, ha rendszeresen szeded, akkor közel 100%-ig véd, nincsen olyan, hogy a te szervezetednek az egyik gyógyszer nagyobb fogamzásgátló hatékonyságot nyújt, mint a másik. Csak a mellékhatások miatt szoktak "cserélgetni", fogamzásgátlóknál azonos csoporton belül olyan egyszerűen nincs, hogy az egyik még hatékonyabban véd a teherbe esés ellen, mint a másik. Olyan van, hogy az egyiktől gyakrabban fáj a fejed, a másiktól hízol, a harmadiktól nem kívánod a szexet, a negyediktől pecsételve vérzel - de a teherbe esés ellen mindegyik ugyanakkora védettséget nyújt.
2012. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kicsit most már megnyugodtam!

2012. márc. 22. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!