Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatot szeretnék kérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatot szeretnék kérni a yasminelle fogamzásgátló szedőktől! Azoktól is akik most szedik, vagy régebben volt hozzá szerencséjük. Testi ávltozásokat okozott? Pl hízás, mellnövekedés?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem elég jól jönne most egy kis plusz súly, meg nőiesebb alkat. De persze ezt a bogyót írták fel nekem, csak nem tudom, hogy mire számíthatok.

Esetleg van aki olvasott jókat róla forumon, vagy van ismerőse aki meg volt vele leégedve minden tekintetben?

A többség érdekel, talán nekem is beválna.

Túl sok rosszat még nem hallottam róla.


2009. jún. 11. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem okozott testi változásokat, és csak jót tudok róla mondani. Először a Lindynette fogamzásgátlót kezdtem el szedni, de attól nagyon rosszul voltam, itt viszont meg sem érzem, hogy tablettát szedek (tehát nincs semmilyen negatív mellékhatása)

Természetesen mindenkinek más válik be, ezt az ember szervezete válogatja, tehát ha esetleg valakinek negatív tapasztalata volt a Yasminelle-lel, neked attól még beválhat!

2009. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha hízást egyebeket okoz akkor az mellékhatás, a fogamzásgátlónak nem ez a funkciója, ha ilyen gondjaid vannak akkor más fajta gyógyszert szedj mert ez egyáltalán nem biztos, hogy működni fog. én több mint egy éve szedem semmi bajom vele néha fáj a fejem de ennyi. kicsit nőtt a cicim, különösebben nem híztam tőle. szóval szerintem nagyon jó gyógyszer, az én szervezetem eddig egyiket se vette be, ezzel nincs semmi gond.
2009. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem pont Yasminelle-t szedek,hanem Yadine-t. De a 2 ugyanazokat a hormonokat tartalmazza. Mind a 2 alacsony hormontartalmú. Én a Yadine-tól nem híztam. De te attól még lehet hogy fogsz a Yasminelle-től,ki tudja.
2009. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szija

én Yasminelle-t szedek,de semmi bajom nincs tőle..talán első hónapba volt annyi,hogy vérezgettem..más nem.és nem híztam tőle.

2009. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!