Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után hízás vagy fogyás szokott lenni?

Figyelt kérdés
Elég kövér vagyok és abban reménykedem h ha abba hagyom a gyógyszer akkor esetleg könnyebben mennek majd le a kilók.
2010. dec. 7. 22:29
 1/3 anonim válasza:
Én visszafogytam és nem örültem neki.
2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én még egyszer sem hagytam abba, amikor elkezdtem szedni nem híztam tőle, aki hízik az sem magától a gyógyszertől hízik, hanem mert jobban kívánja az ételt, minimális étvágy növekedés nálam is volt de nem ettem többet mint előtte (hízásra hajlamos vagyok amúgy, de igyekszem kordában tartani magam), nem híztam, ez csak és kizárólag önfegyelem kérdése, gyógyszer mellett és tudnál fogyni ha akarnál.
2010. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat gyógyszer mellett: ha nem figyeltem oda, híztam, ha odafigyeltem és sportoltam, fogytam. Önmagában nem szabad nagy változást várni a gyógyszer szedésétől/abbahagyásától. Ha van is emiatt változás a súlyban, az maximum egy-két kiló a vízvisszatartás változása miatt. De ha van 20-30-40 kiló túlsúlyod, akkor nyilván ez nem oszt, nem szoroz.


Ha jó a módszered (megfelelő táplálkozás + mozgás), akkor mindenképpen mennek le a kilók, gyógyszertől függetlenül. Tapasztalatból mondom!


26/N

2010. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!