Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után fogyás?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik úgy gondolják, hogy a fogamzásgátló hatására híztak, vagy a fogamzásgátló okozott náluk panaszokat. Ha abbahagyták, mennyi idő múlva tisztult ki a szervezetükből, és mennyi idő múlva múltak el a panaszaik, vagy visszanyerték-e korábbi súlyukat?
2009. szept. 25. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert én nem vagyok biztos benne, hogy a fogamzásgátló okozta a problémákat, de voltak vele gondjaim. 5 évig szedtem, azóta felszedtem kb. 6-7 kilót, narancsbőröm lett és köztes vérzéseim voltak. Így most úgy döntöttem szüneteltetem. Nem tudom hogy a tüneteimet a fogamzásgátló okozhatta-e, vagy egyébként is előjöttek volna. Ezért szeretném tudni, hogy van-e más is, akinek ilyen problémái voltak, és ha abbahagyta a tabletta szedését, történt-e valami változás. Előre is köszi a válaszokat. 25/L
2009. szept. 25. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
az évekkel jönnek a kg-k is. a 20-as életéveink végére meghizunk vmennyit, meg aztan is. ez igy normalis. de ez se mindenkinel van igy. sztem nem a fogamzasgatlo miatt hiztal. ha amiatt hiztal volna, akkor 5 év alatt több lenne, min 6-7 kg. 5 év alatt sok minden történhetett, amitől felszedhetted. milyet szedtel?
2009. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok biztos, hogy ez okozta. Alacsony hormontartalmút szedtem, Gracialt. Elsősorban a köztes vérzések miatt hagytam abba. De arra is kíváncsi leszek, hogy fog-e változni a súlyom utána. Évente 1-2 kiló jött fel, ez lehet, hogy egyébként is feljött volna. Amikor elkezdtem szedni rám és fért, mert nagyon vékony voltam. De most már kezdem sokallni. :)
2009. szept. 25. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyan, az a par kg nem sok, csak 6-7, és egyaltalan nem biztos h attol van. kezdj el mozogni, vagy setalj tobbet, egyel sok gyümölcsöt, meg zöldséget, és meglatod h hamar lemegy az a par kg.
2009. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem :)
2009. szept. 25. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:

én hallottam ilyet, hogy veszélyes a fogamzásgátló!

Írd be a google-ba hogy --fogamzásgátlás mellék hatásai női lapozó---nos, ott aztán olvashatsz a mellékhatásokról, ami sokszor a hízás!!!!!!

Ez komoly. Olvasd el.

2009. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!