Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik lenne a megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a megfelelő fogamzásgátló szőrnövekedés és hízás ellen (kivéve diane 35)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A milligestről térített át a doki októberben diane 35-re. Kicsit meghíztam tőle, és szőr problémáim is akadnak, és ez nem segít rajta. Igaz hogy nincs pattanásom , de mivel sok rosszat hallottam erről a szerről, szeretnék váltani. Az orvosok elég korlátoltan állnak a rendelkezésemre általában, így egy vizsgálat előtt kikérném olyanok véleményét, hogy mit is használjak, akik szednek is ilyen készítményeket.


2010. jún. 27. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy
2010. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a diane nem segít, akkor más fogamzásgátló sem fog. A diane ugyanis nem fogamzásgátló, csak mellékhatásként fogamzásgátlóként IS működik. A többi ennél csak kisebb hatású lesz. Bőrgyógyász vagy hasonló fog tudni segíteni.
2010. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
terhes tuti nem vagyok! azért azt észrevettem volna, hogy szülési fájdalmaim vannak:) viszont, a másik válasz szerint akkor nem fogamzásgátlóban kell keresni a megoldást, hanem máshol. köszönöm!
2010. jún. 27. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana szerintem megvizsgáltatnod,hogy a férfi nemi hormonok szintje mekkora a szervezetedben.A szőrösödés és elhízás,főleg hastájékon erre is utalhat.Hajhullást nem tapasztaltál? Magasabb vérnyomást esetleg?A menstruációdat is jó lenne tudni,hogy rendben van-e,de ezt csak akkor lehet biztosan megállapítani,ha nem szedsz fogamzásgátlót.
2010. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szőrnövekedés inkább genetikai, mert nem gyógyszer hatására jött ki 17 évesen (most 24 vagyok). A hízás az biztos hogy a dianétól van, mert nem változott az étrendem, viszont valóban hastájékon híztam mióta szedem, ami sosem volt rám jellemző. Nem drasztikus, olyan 4-5 kiló, de meglátszik. Csak az orvosokhoz is fél az ember fordulni ilyennel... biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával, de annyira lekezelőek (legalábbis ez a tapasztalatom). A menstruációmmal nincs gond, mióta szedek gyógyszert, óramű pontossággal jön. Az injekciós megoldáson gondolkokdom, de arról még nem sok minden tudok.
2010. jún. 27. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Esküszöm,hogy segíteni szeretnék,ezért kérlek,amiket írok ne vedd kötekedésnek!

Mielött fogamzásgátlót kezdtél el szedni milyen volt a menstruációd? Gyenge vérzés,alig voltak görcseid és össze-vissza volt meg?

Jó lenne megnézetni a petefészkeidet is,hogy nincsenek-e ciszták.

A hajhullásról nem írtál,tapasztaltál ilyet?

A szőrösödés arcon is jelentkezik ugye? Főleg pajesz résznél és esetleg erősebb a bajusz rész.

Keress fel egy endokrinológust, ő is segíthet neked,hogy megszűnjön a szőrösödés és az elhízás is.Tényleg meg kellene vizsgáltatni a hormonszintedet.

Tudom,hogy milyenek a dokik,de sz@rd le,ha pofákat vágnak vagy bagatelizálják a dolgokat!Ez nem jó így és addig járj utána a dolgoknak,amig nem lesz olyan doki,aki ténylegesen megoldást javasol!Az endokrinológushoz mindenképp elmennék a helyedben,fontos lenne!

2010. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg! Négy éve szedek gyógyszert, előtte volt fájdalmasabb mikor megjött, de sose maradt ki. Semmi szőr nincs hálistennek se pajesz, se bajusz részen, hanem az államon van pár szál, de régebb óta. Anyámnak is van régóta, meg nővéremnek is pár szál, csak nekem egy kicsivel több. Ezért gondolom h genetikai a dolog. A hízás meg tényleg a diane óta vn , az tuti. De a legtisztább ha elmegyek dokihoz és rákérdezek. azért köszönöm:)
2010. jún. 27. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké,sokkal jobb a helyzeted,mint gondoltam! :) Dokit azért mindenképp keríts és tényleg ne foglalkozz vele,hogy tetszik-e nekik a problémád vagy sem.Ez gond,amit meg kell oldani,amelyik doki pedig lekezelő az tehet egy szivességet!Csak bátran és ne hagyd magad lerázni!
2010. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szőrnövekedésre csak a Dianet és a Cypromixet szokták írni, de annak teljesen ugyanaz a hatóanyaga, mint a Dianenak. Szóval más fogamzásgátló ezen nem fog segíteni.

Keress fel egy endokrinológust!

2010. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A cypromixtől hánytam, de valamikor sort kerítek erre az endokrinológusra:)
2010. jún. 28. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!