Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlónak mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátlónak mi a mellékhatása?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdi el tisztítani a bőrt? És mennyi idő után véd a terhességtől? Vannak mellékhatásai? Pl hízás? Meg nő tőle a mell?
2012. márc. 14. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden olyan mellékhatása lehet, ami egy normális fogamzásgátlónál. Csak sokkal durvábban jelentkeznek a tünetek.


Ugye tudtad, hogy ezt a tabit csak fél évig szabad szedni?

2012. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bőrt látványosan a 3. hónap után kezdi el megtisztítani, a terhességtől meg ELVILEG 7 nap múlva, de én várnék legalább két hetet vele(vártam is annyit!). Nálam nem volt eddig semmilyen mellékhatása. Nem híztam, nem nőtt a mellem.


Viszont nekem az orvosam ugyanazt mondta, mint az előző válaszoló, hogy csak fél évig lehet szedni, mégis kiírt még 3 havi adagot... Azt mondta lehet nyugodtan szedni tovább is, csak évekig nem. Na akkor most hogy is van? Mindegy, meghalni remélhetőleg nem fogok bele, de ennek szerintem kérdezz utána, hogy meddig ajánlott szedni!

2012. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos azt mondta,hogy ezt 2-3 évig kell szedni:S
2012. márc. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!