Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlónak lehet az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlónak lehet az a mellékhatása, hogy lelkileg érzékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés

amióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (1 hónap)

azóta mintha jóval érzékenyebb lennék dolgokra..

szerintetek/tapasztalatok?

18/l


2010. márc. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, lehet attól.

én két hétig szedtem és tiszta depressziós lettem tőle. abba is hagytam. 18/L

2010. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, jöhetnek még tapasztalatok, hogy ki hogyan élte ezt meg :S
2010. márc. 10. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt/ van néha. De most már a 6. levélnél nem érzem annyira, első pár hónap volt húzósabb. Hisztis voltam nagyon.
2010. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egy hónapja szedem és minden szaron elsírom magam,remélem ez azért változni fog.

18/L

2010. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vele ilyen gondom, meg nálam hüvely-szárazság is jelentkezett. Én 17 voltam, mikor elkezdtem szedni, 3 évig szedtem. Aztán abbahagytam, hogy kitisztuljon a szervezetem és híztam 10 kilót.

Már 4 éve nem szedem, végre ismét vékony vagyok és más módszerrel védekezünk. Sajnos még mindig nincs optimális megoldás a fog.gátlásra. Az tuti, hogy én nem fogok többet szedni, nem a hízás miatt, hanem mert lassan (2-3 év) babát szeretnék és nem akarom, hogy bajom legyen.

De te még fiatal vagy! Ha nem múlik az érzékenység vagy egyéb panaszok is jelentkeznek, mondd meg a dokinak, hogy másikat akarsz. Széles a paletta.

2010. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én Belarát szedek, és határozottan van mellékhatás. Sok hiszti és csökkent nemi vágy. :(

2010. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem váltás után volt ilyen, iszonyat magam alatt voltam néha, és minden hülyeségen sírni tudtam volna...Meg persze ott volt a mellfeszülés, amit nagyon rühelek a mai napig...
2010. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

és sajnálom, hogy nektek is van ezzel gond :/

2010. márc. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!