Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgősségi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősségi fogamzásgátló bevétele ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Időben bevettem a gyógyszert, de tartok, hogy mégis lesz baba. Milyen hatásai vannak a gyógyszernek?

2012. márc. 12. 19:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mit "kell" éreznem? És mi az, ami terhességet jelez?
2012. márc. 12. 19:19
 2/11 anonim ***** válasza:
pár napon belül megjön a mensid, hónapokig nem áll helyre a hormonrendszered. igen, a sürgősségi ellenére is maradhatsz terhes, bár elég kicsi az esélye.
2012. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idő múlva lesz a régi a hormonrendszerem? Illetve mit jelent pontosan, hogy összezavarodik? A menstruáció rendszertelenné válik?
2012. márc. 12. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
az is, hangulatingadozásaid lehetnek, meg ilyenek. olvasd el a mellékelt tájékoztatót... nem lehet előre tudni, hogy mikor leszel a régi. nem véletlen vénykötelesek ezek a szerek...
2012. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam. De nem találtam benne részletes információt. Azért írtam ide, hogy választ kapjak valakitől, aki esetleg már járt hasonlóképpen.
2012. márc. 12. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
vérzés általában csak pecsételő, hasmenés, hányinger, alhasi fájdalom vagyis görcsölés. nálam csak pecsételő volt 5-6 napra rá
2012. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
szerencsére én mindig védekezek...normálisan, nem utólag.
2012. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szeptemberben jártam pórul, kiszakadt a párommal az óvszer. Hétvége volt, a magánorvosom zárva. Na mit tegyek?


PÉntek este 23 körül szeretkeztünk. Másnap rohangáltam , végül bementem a kórházba a nőgyógyászatra. Kaptam receptet, de már nem volt semmi nyitva. Másnap, azaz vasárnap déután 17 körül sikerült bevennem.

Nagyjából 1, 5 nappal később. De 72 óra áll a rendelkezésre, de a lehető leghamarabb be kell venni.


Én a pecsételésből, hormonösszezavarásból semmit nem észleltem olyan szinten , hogy hónapokig tartott volna.


Másnap úgy ébredtem, hogy olyan lila folt a szemem alatt, mint még soha, és megszédültem 1-2 percre. Pecsételés, vérzés nem volt.


Majd a meszim rendesen jelentkezett, semmit nem borított rajta.


Ha időben bevetted, ne aggódj!


23/N

2012. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13:23-as vagyok megint!


Az előttem és a papírján írt tünetek nem fő jellemzők, csak előfordulhatnak, szóval ne ijedj meg, ha vér pecsét lenne az alsóneműdön, nincs baj.


Ha kérdésed van, írj privit!


23/N

2012. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!