Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fogamzásgátló injekcióról?

Figyelt kérdés
Hány éves koról ajánlott? Okozhat meddőséget? Mennyire biztonságos? És kb mennyi mostanság az ára ? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban
2012. márc. 12. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi jó.

Két orvost kérdeztem a témában, egymástól függetlenül mind a kettő annyit mondott: "az ellenségemnek sem adnám be".

Persze biztosan van, akinek beválik és semmi gondja tőle, de sajnos az a kisebbik fele az embereknek.

Ha egyszer beadod, akkor bármi bajod lesz tőle, nem tudják kiszedni. Annak a levét bizony iszod addig, míg el nem múlik a hatása.

Ami elvileg 3 hónap, gyakorlatilag meg úgy meg tudja bolygatni a szervezetet, hogy még egy év múlva is azzal szívsz.


Ezeket persze nem saját kútfőből írom.

Fórumokon néztem utána a tapasztalatoknak, és szinte csak negatívat olvastam, elvétve volt egy-két pozitív hozzászólás.

És sajnos ami rossz volt, az nem kicsit volt rossz általában.

Nem egy nő volt, akinek olyan vérzészavart csinált, hogy többször eü kaparást kellett végezni rajta.

Sokaknál fordultak elő klimaxszerű tünetek.

A fogamzóképesség pedig szinte senkinél nem állt vissza annyi idő alatt, mint amennyit a tájékoztatóra írtak.

Sokaknál még egy év után is gondok voltak a vérzéssel.


Itt egy fórum, ha tapasztalatokat szeretnél olvasni:

[link]


Egyébként tudtommal olcsó, depo-provera néven rá tudsz keresni az árára.

2012. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 12. 17:45
 3/3 kittip válasza:
Első gyermekem születése után írta fel az orvosom Depo-Provera. Teljesen biztonságos volt, nem lettem tőle meddő, semmilyen panaszom nem volt tőle. 9 hónapig vagyis 3 adagot kaptam belőle, ezután már nem kértem. Mivel második gyermekünkre készültünk ( kiürülési idő... ). Szóval szerintem nincs vele gond.
2012. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!