Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringgel el lehet tolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringgel el lehet tolni pár nappal a mensit?

Figyelt kérdés
A hosszú hétvége közepére várom, de olyan helyen leszek, ahol nem tudom higiénikusan megoldani a cseréket. Régebben használtam Nuvaringet, de kb. fél éve abbahagytam. Ha most (ma) felrakok egyet vasárnapig, akkor van rá esély, hogy el tudom tolni legalább hétfőig? (A fogamzásgátlás része nem érdekel.)
2012. márc. 12. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem teljesen a kérdést. ha fenthagyod a gyűrűt, egy héttel lehet max tolni így. ha leveszel egyet és beteszed azonnal az újat, akkor kimarad a mensi, és majd 21 nap múlva leveszed. így érted?
2012. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam, fél éve már nem használom, tehát nincs mit tovább fennhagyni.
2012. márc. 12. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet nem lehet csinálni.

Ha annyira nagy gond a vérzés, akkor battyogj el a nődokidhoz és mondd el a problémádat, és kérd meg, hogy adjon vmit.

Ne önfejűen szedegess meg rakogass magadba hormontartalmú dolgokat, mert abból semmi jó nem fog kisülni.

2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem önfejűen, a doki írta fel :)

Amúgy a sportolóknak van ilyen cucca, de nem akarok lórúgásnyi hormont betolni két nap haladékért.

2012. márc. 12. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
De azt nem a doki találta ki, hogy csak úgy pakolgasd be menzesz nélkül pár napra, hogy eltolódjon a vérzésed. Arra mondtam az önfejűséget, azt gondoltam, hogy nem a piacon vetted a nuvaringet.
2012. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!