Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nincs baj, ha csúszik pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baj, ha csúszik pár napot a menstruációm?

Figyelt kérdés
1évig fog.gátlót szedtem,2hónapja hagytam abba. Mult hónapban napra pontosan megjött,mint a tabi alatt,de ebben a hónapban nem. Ma kellett volna megjönnie,de semmi,még mellfeszülés sincs, semmi mensire utaló jel. Volt szex, de csakis gumival kb 4szer, de a srác csak 1szer ment el ebből. Ugye semmi gond nem lehet?
2009. jún. 9. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem lehet baj ha védekeztetek. inkabb csak az lehet h a szervezeted megint szokik hozza a tabi nelkul élethez. de sztem menj el nőgyogyazhoz.
2009. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, az már alapból para ha csúszik, mert akkor vmivel keverődik a vér.. ugyanis a vér magától nem csúszós.. de hogy napokig csússzon.. meg kéne száradnia 1 napon belül.. illetve függ a felülettől is.. amin folyás helyett csúszást végez..
2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vicces vagy...
2009. jún. 9. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
mit szedtel?
2009. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Yasminelle-t.
2009. jún. 9. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadó igazán poénos volt, köszönjük.

Nos... kérdésedre válaszolva. Együtt voltatok, de védekeztetek, nem volt gond, vagyis nincs okod aggódni. Nekem teljesen rendszeres a havim, mégis előfordult, hogy egy teljes hónap kimaradt. Csak ne izgulj, mert akkor már amiatt is késhet. Nyugi, nincsen semmi baj! :)

2009. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en is a yasminelle uj valtozatat szedem. előtte mercilont szedtem, de ugyanugy megjött mikor abbahagytam. sztem nincs baj. 1. valaszolo
2009. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De igen,nagy a baj,holnapután már alulról fogod szagolni az ibolyát:))
2009. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A fogigátló teljesen felfüggesztette a ciklusodat, a petefészked működését. Amikor abbahagytad, a petefészked nem kezd el azonnal működni. Van, akinek hónapokig, extrém esetben évekig nem működik rendesen: nem jön meg a vérzése, nem tud teherbe esni. (Más meg azonnal teherbe esik, ez egyénfüggő.) Védekezzetek. Reméljük, hogy csak pár napot csúszik, de előfordulhat, hogy ez a vérzésed teljesen kimarad. A a következő is csúszik, akkor feltétlenül menj el orvoshoz, de korábban is megteheted.
2009. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!