Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha így csúszik a...

Az baj, ha így csúszik a menstruációm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és mindig is eléggé össze-vissza jött meg, de mivel sosem maradt ki ezért nem foglalkoztam vele. de most 28 napos volt február és az egész teljesen elcsúszott. a májusi pl júni 4-én jött meg, a júniusi szintén valamikor megkésve. most júli 31 van és még mindig semmi, tehát megint átcsúszik a következő hónapba elég rendesen. ez gond vagy teljesen normális? menjek vele orvoshoz? köszi
2010. júl. 31. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, 20 épves létedre alapvető dolgokat nem tudsz a havi vérzésedről.


Ez nem úgy működik, hogy minden hónap huszadikán. Hanem úgy, hogy két vérzésed kezdőnapja között nagyjából azonos időnek kell eltelnie. A legtöbb nőnél ez 28 nap, de 25-tól 35-ig minden normális.


Úgyhogy vedd elő szépen a naptáradat, és számolj.


Ezenkílül javaslom, hogy a vérzésedet vezesd a ciklus.hu-n, online naptárban. Sokat meg fogsz tudni a tested működéséről.

2010. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!