Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feladhatom? Menstruációm 14...

Feladhatom? Menstruációm 14 napja csuszik. (21 naposak). 1 hétel ezelőtt csináltam egy tesztet napközben negativ lett. 31-én első vizeletből még egyet az is negativ, így én sírva mentem az Új évbe.

Figyelt kérdés

tüneteim vannak,émelygés,éhség,álmosság, de a tesztem negativ.Dokim szabin van de az az érzésem,hogy ő sem fog mást mondani csak azt, hogy "álterhes" vagyok.Volt már másnak is olyan ,hogy negativ tesztek ellenére is babát várt?

BÚÉK!


2008. jan. 1. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Elöször is ne keseredj el ennyire, ha most mégsem sikerült akkor majd a köv. hónapban. Vannak dolgok amiket el kell fogadni mert ugysem tudsz rajta változtatni. Ha ennyire görcsölsz azon hogy kisbabád legyen nem fog sikerülni. Sajnos saját tapasztalatból mondom. Én is 8 hónapig stresszeltem magam ezen és amikor elhatároztam, hogy nem figyelem állandóan magam, nem kényszeritem a férjem szeretkezésre mert éppen aznap lehet peteérésem, hanem csak egyszerüen megprobáltuk szeretni egymást, elmentünk pihenni. Nem gondoltam folyton arra, hogy most sikerülnie kell. Ekkor következett be, hogy terhes lettem.

Szóval fel a fejjel, a 2008 as évre úgy is azt mondják hogy a nagy lehetőségek éve, higgy benne! Neked is BUÉK!

2008. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!