Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy kétszer vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kétszer vettem be a fogamzásgátlóm. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Ilyen még nem fordult velem elő..mindig a telefonom csörgésekor beveszem, de tegnap már 1 órával előtte bevettem (tegnap kezdtem a levelet), és ma amikor csörgött nem emlékszem, hogy felkeltem volna és bevettem a gyógyszert. Zuhany alatt beugrott, hogy hoppá elfelejtettem, de amikor megnéztem a levelet már 2 hiányzott belőle. Lehet, hogy tegnap akkor is bevettem amikor csörgött a telefonom? :S Mit lehet ilyenkor tenni? Ahogy olvastam, mellékhatások nagyon nem lehetnek, én csak attól félek, hogy gyengül a hatása ha ma kimaradt és teherbe eshetek. Védekezzünk máshogy is 3 hétig amíg meg nem jön a menzeszem? :S

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Kérjük olvassa el a betegtájékoztatót.
2012. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi ott csak a túladagolás lehetséges mellékhatásait írják...olyanra vagyok kíváncsi aki esetleg már járt így.....
2012. márc. 4. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát én ezt most vhogy nem értem. Ha tudod melyik nap kezdted el szedni, akkor azt is tudod, hogy mennyi fogyott el. Tehát ha tegnap kezdted el szedni, akkor 2 hiányzik. Ha 3, akkor valóban kettőt vettél be.
2012. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz tőle.

A biztonság kedvéért a következő ciklusig használjatok óvszert.


A túladagolás akkor játszik, ha kb az egész levelet benyeled egy nap.


Ne parázz, nincs miért.

2012. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik. Egy hétig védekezzetek mellette óvszerrel.
2012. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom melyik nap kezdtem el, de lehet hogy tnap vhogy nem tűnt fel hogy már hiányzik egy... :S



Igen, sztem is más védekezési mód lesz ebből :S csak annyira béna vagyok, hogy pont a ciklus elején szerencsétlenkedtem... :/ még 3 hét mire befejezem a levéllel... :S

2012. márc. 4. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:

1 hétig? én úgy gondoltam hogy ilyenkor addig kell amíg meg nem jön a menzeszem :/


köszönöm a gyors válaszokat! :)

2012. márc. 4. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs mellékhatás.Ma is beveszed és holnap is amíg el nem fogy.1nappal előbb fog megjönni a menzeszed,és ugyanúgy betartod a 7.napos szünetet a 8.napon pedig elkezded szedni a következő levelelet.

A párod pedig ne élvezzen el benned.

2012. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és menzesz nem létezik fog.gátló mellett,az csak álmenstruáció,mivel nincs peteérés...szóval ez csak peteérés nélküli vérzés,amikor is leválik a felesleges méhnyálkahártya darabka.
2012. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!