Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hajhullást okozhat a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajhullást okozhat a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés

3 éve szedek fog.gátlót, 2,5 évig Belarát szedtem, azt libidócsökkenés miatt váltottam le. Most se nagyon javult a helyzet (na jó azért javult), de azt vettem észre hogy kb 3-4 hete erősebben hullik a hajam. Hosszú barna hajam van és nagyon zavaró hogy a kabátom tele van vele, a ruháimon 5-6 egyszerre ott van, fésülésnél meg maroknyi jön ki :S


Mit csináljak? Még van egy levél, folytassam, vagy váltassak ki újat? (1 levél 3 ezer ft....) Az új amúgy Triregol amit felírtak nekem, hát ez se kecsegtet valami sok reménnyel...


22/L



2012. febr. 27. 10:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és most 5 hónapja szedem a Qlairát, csak ez lemaradt.
2012. febr. 27. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem is gondolkodnék a helyedben.Váltanék.

(kérdeznék ha nem bánod.. a libidócsökkenés mennyi idő múlva tűnt fel?)

2012. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát sokára, mert közbe párkapcsolatváltás történt. És a mostani barátommal kb olyan 1 év után tűnt fel, hogy kerülöm a dolgot. Tudtam hogy nem a tűz (az előzőnél az volt, hogy elmúlt), itt meg nem, mert kívántam, csak már nem ment...

Az újjal az a bajom, hogy a Triregolt már tesóm is 10 éve szedi így nem tudom hogy annak a hormontartalma vajon mennyi? Biztos több mint a mostani Qlairának ami 1-2 éve van piacon, így a libidómra megint nem lesz jó hatással.

2012. febr. 27. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Betegtájékoztatóban fel is van tüntetve.

"Nem gyakori mellékhatások (1000 gyógyszerszedő nő közül 1-10 lehet érintett):

- gombás fertőzések, a szeméremtest és hüvely gombás fertőzése, hüvelyi fertőzés;

- fokozott étvágy;

- depresszió, nyomott hangulat, érzelmi labilitás, alvászavarok, csökkent szexuális érdeklődés, mentális zavar, hangulati ingadozások;

- szédülés, migrén;

- hőhullám, magas vérnyomás;

- hasmenés, hányás;

- májenzim-szint emelkedés;

- HAJHULLÁS, erős izzadás (hiperhidrózis), viszketés, kiütések;

- izomgörcsök;

- emlő megnagyobbodás, csomók az emlőben, kóros sejtnövekedés a méhnyakon (cervicalis diszplázia), rendellenes nemi szervi vérzés, fájdalmas nemi aktus, fibrocisztás emlőbetegség, erős menstruációk, menstruációs zavarok, petefészek ciszta, medencei fájdalom, premenstruális tünet együttes, méh megnagyobbodás, méhösszehúzódások, méh és/vagy hüvelyi vérzés, beleértve a pecsételő vérzést is, hüvelyi váladékozás, a hüvely és a szeméremtest szárazsága;

- fáradtság, ingerlékenység, testrészek megduzzadása, pl. boka (ödéma);

- súlyvesztés, vérnyomásváltozások."

2012. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ennyire érzékeny vagy a tablettákra, lehet ideje lenned más megoldás után nézned. Nem?
2012. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, nyílván. De a gumit annyira nem preferálom, mert azt se bírom annyira... szóval nagyon jó :D legalább még egy évig szednem kéne valamit, hogy ha becsúszna a gyerek se legyen nagy gond. Most az lenne
2012. febr. 27. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát te tudod neked melyik a nagyobb szenvedés...a gumi vagy a tabletta mellékhatásai. Szerintem egy évet ki lehet húzni gumival.

Meg mondjuk én inkább a hajamat választanám, de te tudod.

2012. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!