Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány órakor szoktad bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órakor szoktad bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Én nem tudom kitalálni a megfelelő időpontot.. :D

Reggel 5-7 óra nem jó, akkor hétvégén még alszok, este nem jó, mert ha iszok alkoholt esetleg egy péntek esti buliban...


Tehát képtelen vagyok dönteni:D Délután meg mindig programom van, nem cipelhetem magammal az innimet meg a tabit.


Ti mikor veszitek be?


2012. febr. 28. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
vedd be ebédnél..
2012. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most te frankón kizártál minden időpontot, tehát ha én azt mondom, hogy reggel 6-kor veszem be, akkor az neked nem jó, mert hétvégén még alszol.

Ha azt mondom, hogy este veszem be, az neked nem jó, mert mi van ha bulizol (tényleg, mi van ha bulizol? mindegy).

Ha azt mondom, hogy délután, akkor az neked nem jó, mert nem cipelheted magaddal a tablettát (miért is nem? mindegy).


Akkor mire jó ha megmondom mikor szedem be? (este 9-kor, de akkor te bulizol).

2012. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én este 8kor veszem be,csak nekem nincsenek ilyen problémáim,hogy iszok péntek este vagy elmegyek buliba.

Így jártál.

2012. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak leírtam, hogy velem mi a helyzet:)

Attól még érdekel, hogy mások mikor veszik be.


(Hidd el, én sem bulizok minden héten, 2-3 havonta 1x elmegyek inni a térre...)

2012. febr. 28. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem jön össze, akkor használj injekciót. 3 havonta kell venni és az orvos adja be.
2012. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 havonta jársz bulizni akkor nem értem a problémádat.
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 9kor szoktam. Nálam mindig nálam van, bent a pénztárcámban, ha esetleg nem érnék haza, vagy valami. Inni nem szoktam rá, csak simán lenyelem, szóval ez sem probléma. Bulizni évente max 3-4* járok, akkor is 9kor veszem be, szól az ébresztő a telefonomon. Alkoholt lehet rá inni tudtommal. Nekem ez a legmegfelelőbb időpont.
2012. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alkohollal mi a baj? Ha nem hányod ki, akkor nincs hatással a bogyóra. Én este 8-kor veszem be :D
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én lefekvésnél, általában éjjel 1, ha elmentem bulizni, akkor meg mikor hazaértem, hajnali 2-3-4, pár óra késés nem számít, lényeg, hogy lefekvés előtt mindig eszembe jut
2012. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lefekvéskor szoktam (10-01) általában, ha bulizok, akkor viszem magammal, és akkor is ilyen tájban veszem be.

Ha nem hányod ki, vagy nincs bevétel után pár órával hasmenésed, akkor rendesen hat, ihatsz alkoholt.

2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!